اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان:

نهم دیماه سندی بر ولایتمداری ایرانیان است/ فتنه گران باید پاسخگوی از دست رفتن فرصت مشارکت ۴۰ میلیونی باشند

انتخابات سال ۱۳۸۸ منجر به شرکت بیش از ۴۰ میلیون نفر در انتخابات و مشارکت ۸۵ درصدی شد. ظرفیتی که نظام می توانست برای حضور در صحنه بین المللی از آن استفاده کند، اما فتنه گرانی که با اسرائیل و آمریکا همراه بودند، این فرصت بزرگ را از بین بردند و مردم با حضورشان در نهم دیماه هشت ماه فتنه گری فتنه گران را پاسخ دادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان نا با اشاره به حماسه ماندگار نهم دیماه گفت: رمز ماندگاری نهم دیماه ۸۸ پیوند قلبهای امت اسلام با ولایت بود که حجت را بر همه تمام کرد و حضور میلیونی مردم باعث برچیده شدن بساط فتنه گری دشمنان و منافقان شد.

بهمن افشاری با بیان سخن امام خامنه ای در خصوص اینکه «فتنه را نه می بخشم و نه فراموش می کنم»، افزود: باید برای حفظ و ماندگاری حماسه نهم دیماه با بالا بردن بصیرت و آگاهی مردم،تبیین امتحان بزرگ الهی برای ملت ایران، نقش مردم و حضور خودجوش آنها در عرصه دفاع از ولایت، انقلاب، زنده کردن فرهنگ عاشورایی در مقابله با استکبار جهانی و کوتاه کردن دست طمع بیگانگان به کشور اقدام کنیم.

وی نهم دیماه را سند ولایتمداری ایرانیان دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران ظرفیت بزرگی برای شناخت دشمن دارند، بصیرت مردم باعث به وجود آمدن حماسه ماندگار نهم دی شد و قضایای فتنه باعث آگاهی مردم نسبت به نقش ولایت فقیه در جامعه، مشخص شدن چهره کریه و زشت دشمن و اجانب، دلگرمی مردم به انقلاب و ایجاد فرهنگ عاشورایی در بین مردم و جوانان شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ برنامه ریزی دشمن طی سالهای پس از انقلاب برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، افزود: دشمن برای رسیدن به هدف خود از حضور برخی افراد انقلابی استفاده کرد و در این مسیر با سکوت برخی خواص و دنیاطلبان و منافقان باعث وارد آمدن خسارات بزرگ در عرصه جهانی و ملی به جمهوری اسلامی شدند.

افشاری همچنین اذعان داشت: چه بسا مشارکت رأی ۴۰ میلیونی مردم برای همیشه مهر مختومه بر یاوه گویی های دشمنان انقلاب می زد و فتنه گران با اشتباه تاریخی خود در این فرصت بزرگ را از بین بردند. بر این اساس باید مسئولان قضایی کشور عاملان آن را شناخته و با آنها برخورد قاطع کنند.

وی برگزاری همایش های روشنگری در مدارس و مساجد و سطح شهر را از برنامه های گرامیداشت نهم دی بیان نمود.

آخرین اخبار