اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان:

حضور گسترده مردم در مراسمات ۹دی،سدی در مقابل نفوذ دشمنان است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: مردم می توانند با بینش سیاسی و حضور گسترده خود در مراسمات ۹دی، سدی در برابر نفوذ دشمنان شوند.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.

روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند. روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.

گپ و گفت چادگان نا با سرهنگ دوم پاسدار بشیر کیانی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان در رابطه با خلق حماسه تاریخی ۹ دی و نیز پروژه نفوذ دشمن خواندنی است:

چادگان نا: وقتی اصطلاح و عنوان “نهم دی یا ۹دی” را می شنوید چه حسی به شما دست می دهد؟
حس افتخار، عزت و سربلندی به جهت بصیرت مثال زدنی و ماندنی در تاریخ برای همیشه از حضور مردم که جلوتر از مسوولان حرکت کردند.

چادگان نا:عوامل به وجود آورنده فتنه ۸۸ چه بود و چه کسانی مسبب آن شدند؟

عوامل داخلی و عوامل خارجی
عوامل داخلی: برخی از خواص بی بصیرت و فرصت طلب که تا کنون نتوانسته اند عمق حرکت انقلاب اسلامی را در جهان درک کنند.
عوامل خارجی: وجود برخی از کشورهای مغرض به ارادی آمریکا واسرائیل که حتی ،یک لحظه توان دیدن انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی را ندارند.

چادگان نا: ۹دی چگونه بوجود آمد؟
ظاهر قضییه جهت این فتنه تقلب انتخاباتی بوده است،اما زوایای این فتنه عمیق نشان می دهد که هدف دشمن براندازی تغییر در حکومت اسلامی بوده است و دشمن همواره تلاش می کند که این بستر به طرق مختلف در کشور فراهم شود.

چادگان نا:پیام های ۹دی چیست؟
۹دی برای مسوولان ومردم ولایت مدار ما پیام هایی دارد:

  1. نمایش وعظمت شکوه ملت ایران برمبنای تکلیف و بصیرت سیاسی
  2. حمایت همه جانبه مردم از نظام و اصول انقلاب
  3. تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)
  4. عشق به ولایت وروحیه ولایت مداری وتجدید عهد با ولی فقیه زمان
  5. زدن مشت محکم بر دهان یاوه گویان واستکبار توسط مردم
  6. مهر تأیید همیشگی بر دموکراسی واقعی در کشور

چادگان نا:آیا پدیده نفوذ در سال ۸۸ اتفاق افتاده بود؟ ۹ دی در مهار نفوذ دشمن چه نقشی داشت؟بله
نفوذ از زوایای مختلف وطرق متعدد در بین مسوولان اتفاق افتاده بوده به طوری که برخی از مسوولان ونامزدهای انتخاباتی ناخواسته در زمین دشمن به نفع دشمن بازی کردند.
مهم ترین نقش ۹دی در بحث نفوذ می توان اشاره به این که دشمن در هر زمان و هر مکان، فرصت پیدا کند نقش شوم خود را پیاده می کند لذا بصیرت عوام خواص چنان سدی در برابر نفوذ است.

چادگان نا:تبعات فتنه ۸۸ برای ایران در داخل و خارج چه بود؟
تبعات داخلی را می توان ناامنی ،بی اعتماد سازی ،هزینه های اقتصادی وفضا سازی تبلیغاتی دشمن
تبعات خارجی: فرار سرمایه های خارجی ،تضعیف جایگاه جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه وسازمان های بین الملل،دروغ و اتهامات بی اساس برعلیه ایران و ایجاد نگرانی در دل هوادارن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران.

چادگان نا:در آستانه ۹ دی امسال هستیم ، نقش مردم در این برهه از تاریخ انقلاب که به شدت موضوع نفوذ در ابعاد مختلف مدنظر رهبر معظم انقلاب است چیست؟
مردم می توانند چون گذشته با بینش سیاسی و شرکت در مراسمات ۹دی ،سدی بشوند در برابر نفوذ دشمن
مردم به حمدالله با هوشیاری وقاطعیت می توانند به عنوان نقش اصلی در دفاع از آرمان های انقلاب وامام بزرگوار حرکت کنند.
مردم با بصیرت خودشان می توانند همواره در مقابل نفوذ دشمن به ایستند،چه بسا اگر مسوولی هم در این زمینه سهل انگاری بکند حرکت های مردمی می تواند هوشیار باش برای آنان باشند.

چادگان نا:به نظر شما، نفوذ جریانی چگونه شکل می گیرد؟ نفوذ از طرق مختلف شکل می گیرد،انتخاب این روش ها بستگی به شرایط و موقعیت کشور دارد.
بعضی مواقع جریان نفوذ از طریق فرهنگی می باشد که بیشتر در جامعه انجام می شود،بعضی مواقع از اقتصادی انجام می شود که بیشتر در مراکز اقتصادی وزیر ساخت ها انجام می گیرد.
بعضی مواقع هم در مراکز سیاسی صورت می گیرد و بیشتر در تصمیم گیران وتصمیم سازان که بسیار خطر ناک است.

چادگان نا:شرایط شهرستان شما در زمان فتنه چگونه بود؟
شهرستان چادگان تقریبا” شهرستان آرامی بود،حواشی داشت اما قابل ذکر نیست.

چادگان نا:امروز شرایط شهرستان چادگان در حوزه نفوذ چگونه است و آسیب ها و تهدیدها کدامند؟

در مجموع شهرستان های کوچک بیشتر از مراکز استان ها نشعت می گیرد،البته نفوذ در شهرستان ما در زمینه فرهنگی بیشتر از دیگر مسائل می باشد.

از اینکه وقتتان را در اختیارمان قرار داده و با سعه صدر به سوالات پاسخ فرمودید سپاسگزاریم.

آخرین اخبار