اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک:

وظیفه نخبگان بصیرت افزایی و روشنگری است

سرهنگ فصیحی در همایش ائمه جمعه و جماعات خوروبیابانک بصیرت افزایی و روشنگری را وظیفه ی اصلی نخبگان و خواص عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امروز در همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستان خوروبیابانک روشنگری و بصیرت افزایی را وظیفه ی خواص و نخبگان جامعه عنوان کرد و افزود: وظیفه ی خواص این است که عمّاری باشند برای ولی خودمان، اگر امیرالمومنین (علیه السلام) بعد از جنگ صفین صدا می زند که “عمار کجاست” که روشنگری کند، برای این است که هر زمان که فتنه می کردند عمار در لشکر روشنگری و بصیرت افزایی می کرد، اگر آگاهی بخشی و بصیرت افزایی نکنیم به اسلام ضربه خواهد خورد.

سرهنگ جواد فصیحی افزود: ما وامدار هیچ شخصی نباید باشیم و فقط وامدار انقلاب اسلامی باشیم، وامدار کسانی هستیم که در راه اسلام از جان و مال خود گذشتند که امروز ما ساکت ننشینیم.

وی گفت: مطمئنا بدنه فعال جامعه و اصلی جامعه مجلسی را که در مقابل رهبر معظم انقلاب قد علم کند نمی پذیرد.

فصیحی تصریح کرد: ملت ما انحراف را به هیچ طریقی نمی پذیرد که از اهداف انقلاب اسلامی فاصله بگیریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک تصریح کرد: مساجد سنگرهایی هستند که حضرت امام (ره) می فرمایند این سنگرها باید حفظ شوند، اگر این سنگر ها حفظ شود بهتر می شود کار کرد.

وی افزود: زمان آن که بخواهیم بین بدنه انقلابی و فعال جامعه اختلاف ایجاد کنیم گذشته است، اگر اختلافی وجود دارد باید کنار گذاشته شود و ایجاد وحدت بین نیروهای ولایی و انقلابی بر عهده ی ماست.

فصیحی هدف دشمن را براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: در حالی که دشمن در حال فعالیت است غفلت جایز نیست.

وی انقلابی بودن، ولایی بودن و پاک دست بودن را از جمله شاخص های نمایندگان عنوان کرد.

امام جمعه ی خور در این همایش با اشاره به جایگاه نظام دینی به عنوان الگو در جامعه گفت: دشمن به دنبال جلوگیری از رشد حکومت دینی در دنیا است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد گفت: متاسفانه برخی از داخلی ها هم صدا با دشمن در این راه حرکت می کنند، مسئولیت ما در این مورد سنگین شده است اگر کوتاهی کنیم اسلام ضرر می کند.

وی افزود: امروز ابزار شبهه یکی از مهمترین وسایل دشمن برای مقابله با اسلام است و به دلیل نزدیکی و شباهت با حقیقت انسان را دچار اشتباه می کند.

حجت الاسلام مهدی نژاد خاطر نشان کرد: امروز وزارت کشور در یک امتحان بزرگ قرار گرفته است و آن عمل به قانون است و اگر مصامحه کاری باشد امتحان بزرگ شورای نگهبان است و وظایف بسیار سنگینی بر عهده ی این دو ارگان است.

وی افزود: در انقلاب تا الان چهره های زیادی آمده اند که فکر نمی کردیم نفوذی باشند، آن چه برای ما مهم است اصل نظام است و باید حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک با اشاره به حصر خانگی سران فتنه گفت: کسانی که در جریان فتنه مراوده ها و گفتگو ها با جاسوس های آمریکایی داشتند اگر هر مملکتی بود آن ها را اعدام می کرد و رافت اسلامی است که شامل حال آن ها شده است.

وی افزود: امروز دفاع از اسلام از هر چیزی واجب تر است و باید با بصیرت و تیزبینی به آن توجه کنیم.

امام جمعه ی خور خاطر نشان کرد: در بین همه کسانی که صلاحیت آن ها توسط شورای نگهبان احراز می شود باید اعلم را انتخاب کنیم و در این امتحان نیز حق را بشناسیم که مدافع اسلام ناب باشد و توجه او به مملکت باشد و در راه خدمت به اسلام قدم بردارد.

آخرین اخبار