اصفهان بسیج
در بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان مطرح شد:

وهابیت آرزوی امحای دین اسلام را با اعدام شیخ نمر به گور می برد

سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان در بیانیه ای گفت: تفکر علامه آیت الله نمر هرگز نمی میرد و راه روشن آن شهید بزرگ سرزمین حجاز را برای همیشه زنده نگه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)،  سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان دراعتراض و محکومیت شهادت مظلومانه رهبر شیعیان عربستان شهید علامه شیخ نمر، بیانیه ای به این شرح صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: عالمی به دیدار پروردگارخویش شتافت که با دست های بسته و غریبانه تنها به جرم مودت و پیروی از آل رسول(ص) به شهادت رسید و خونش هرگز خشک نخواهد شد و همواره جوشان و خروشان سیلی خواهد گردید و بنیان آل سعود مزدور را ویران خواهد ساخت.

سازمان بسیج طلاب و روحانیون تصریح کرده است: وهابیت نپندارد که با به شهادت رسانیدن این عالم بزرگوار و مجاهد به آرزوی کثیف خویش در امحای دین الهی خواهد رسید.

*برخورد عزتمندانه و مقتدرانه دستگاه دیپلماسی دولت در پی شهادت شیخ نمر ضروروی است

 

در این بیانیه آمده است: آنان یقین بدانند که هر ستاره ای که از آسمان انسانیت و دین فرو بکشند هزاران ستاره دیگر خواهد شکفت و آسمان خدا را نورباران هدایت ربانی خویش خواهند ساخت. تفکر علامه آیت الله نمر هرگز نمی میرد و راه روشن آن شهید بزرگ سرزمین حجاز را برای همیشه زنده نگه خواهد داشت.

در بخش دیگر بیانیه آورده شده است: ما طلاب و روحانیون بسیجی حوزه های علمیه استان اصفهان شههادت مظلومانه این عالم ربانی آیت الله نمر رهبر شیعیان مظلوم عربستان به دست عوامل مزدور وهابیت را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر الله اعظم امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید و علما و حوزه های علمیه و تمامی پیروان اهل بیت(ع) در سراسر جهان تسلیت عرض می کنیم و این حرکت دردمنشانه را محکوم و عواقب هولناک این جنایت بزرگ را بر عهده خاندان کثیف آل سعود می دانیم و خواستار برخورد عزتمندانه و مقتدرانه و دستگاه دیپلماسی دولت راداریم.

آخرین اخبار