اصفهان بسیج

مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی در شهر ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل

مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی در مصلای نماز جمعه در آستان امامزاده عبدالله(ع) شهر ابوزیدآباد به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) و با همکاری ستاد بزرگداشت ۹ دی شهر ابوزیداباد و بخش کویرات برگزار گردید.

سردار ناصر شعبانی:روز ۹ دی از تکرار غربت ۲۵ ساله علی جلوگیری کرد.

جانشین قرارگاه ثارالله تهران بزرگ با بیان اینکه خط قرمز ما فتنه است و هدف فتنه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود،گفت: حماسه ۹ دی باید همیشه در جامعه زنده بماند.

سردار ناصر شعبانی در مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی در مصلای نماز جمعه در آستان امامزاده عبدالله(ع) شهر ابوزیدآباد که به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)این شهر برگزار گردید، به انتخابات سال ۸۸ و وقایع پس از آن پرداخت و خاطرنشان کرد: شورای نگهبان به اندازه صلابت جامعه برای انتخابات آن سال کاندید معرفی کرد و مردم به هر که می‌خواستند رای دادند.
وی افزود: حضور و شرکت ۸۶ درصد مردم در انتخابات را در کام آنها تلخ کردند در حالیکه در کشورهایی همچون آلمان حضور مردم در انتخابات حدود ۳۲ درصد است ولی  عده‌ای نابخرد به رای مردم به بهانه تقلب اتهام زدند.
جانشین قرارگاه ثارالله تهران بزرگ،این فتنه را عظیم دانست و اظهار داشت: فتنه‌گران برای براندازی این نظام آمده بودند و عده ای می‌خواستند که در کف خیابان‌ها آشوب‌هایی را به وجود بیاورند و حتی زنانی بودند که با اهدای مانتوهایی اهدایی بعضی از( محکومین فتنه) وارد خیابان‌ها شده بودند و عده‌ای چهره‌های مشکوکی داشتند.
سردار شعبانی، به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پرداخت که فتنه‌گران کسانی بودند که انقلاب را به لب پرتگاه بردند و در این باره افزود: آنها از رنگ سبز که امانت حضرت زهرا(س) است سوء استفاده کردند و برای براندازی این انقلاب و نظام آمده بودند ولی رهبر معظم انقلاب اجازه ندادند که جو در میدان عمر سعد باشد.
وی، با اشاره به اینکه بعضی از فتنه‌گران به سفارت خانه‌هایی متصل بودند تصریح کرد: اینها می‌خواستند که کشور ایران همچون عراق و سوریه شود و عده‌ای در روز عاشورا  و عین اردوگاه یزید حرمت شکنی کردند و این حادثه باید در تاریخ بماند و خیلی‌ها عذرخواهی کردند و پشیمان شدند ولی بعضی‌ها نیز هستند که می‌دانند که تقلبی در کار نبوده ولی عذرخواهی نمی‌کنند که  شاید مردم ببخشند و توبه ی آنها را بپذیرند ولی فراموش نخواهند کرد.
به گفته وی، خط قرمز ما فتنه است و کسانی که در کف خیابان‌ها آمدند و سخنرانی کردند و با پلیس درگیر شدند و خیابان‌ها را بستند و اموال بیت المال را به آتش زدند و حتی در همین مقطع چهار دانشمند هسته‌ای ما هم ترور شدند.
جانشین قرارگاه ثارالله تهران بزرگ، به روز ۹ دی اشاره کرد که باید زنده بماند و با تجلیل از حضور حماسی مردم در این روز تصریح کرد: ۹ دی در واقع سوزش خیانت جنگ جمل و نهروان بود و از غربت ۲۵ ساله علی جلوگیری کرد و رهبر معظم انقلاب نیز با سخنرانی‌هایی که ایراد کردند  اجازه ندادند که جو در صحنه عمر سعد باشد.
سردار شعبانی افزود: ما باید عزت ایران را در سوریه نگاه کنیم و امروز امنیت ما در آن سوی مرزها حفظ می‌شود و این یک عزت و سربلندی برای کشور و نظام اسلامی است.
وی خاطر نشان کرد: ما نباید به لبخند دشمن خوش کنیم و آنها می‌دانند که نمی‌توانند با زبان تحریم با کشور ما صحبت کنند.
سردار شعبانی به سفر اخیر پوتین رئیس جمهوری روسیه  به کشورما اشاره کرد و افزود: پوتین با ورود به فرودگاه، مستقیم به دیدار رهبری رفتند و رئیس جمهور کمونیست روسبه در دیدارهای قبلی که با رهبر معظم انقلاب داشت، گفته بود آنچه را که در  کتاب حضرت مسیح خوانده بودم در چهرۀ ایشان(مقام معظم رهبری) می‌بینم و این عزت برای کشور و نظام اسلامی است.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله قرآن مجید و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران و مدیحه سرایی مداح اهل بیت(ع)،عبدالحسین ثابتی از فعالین فرهنگی شهر ابوزیدآباد اشعاری را پیرامون حرمت شکنی فتنه گران و حماسه ی ۹ دی سرودند.

همچین سرهنگ مرتضی فرمانیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی، و خیرمقدم به سردار شعبانی و کلیه ی حاضرین در این مراسم،اظهار داشت:حماسه ۹ دی سال ۸۸ که در تاریخ ایران به عنوان یک اتفاق بزرگی بود،حق از باطل تشخیص داده شد و مردم با روشنگری که از خود نشان دادند از آرمانهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه دفاع کردند.

آخرین اخبار