اصفهان بسیج

بیانیه سازمان بسیج اصناف استان اصفهان در محکومیت قتل عالم مؤمن و مظلوم شیخ نمر

بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.

در پی قتل عالم مؤمن و مظلوم شیخ نمر توسط حکام آل سعود سازمان بسیج اصناف استان اصفهان بیانه ای را صادر کرد که در ذیل متن آن می باشد:

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج اصناف استان اصفهان در محکومیت قتل عالم مؤمن و مظلوم شیخ نمر
بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.
امام خامنه ای (مدظله العالی)
اعدام شیخ نمر و ده‌ها تن دیگر از سوی حکومت آل سعود بار دیگر نشان داد که در کشور عربستان موضوعی به نام آزادی و احترام به علما و دانشمندان وجود نداشته و عملا دیکتاتوری در این کشور کامل است.
ظلم‌ها و جنایت‌های رژیم جنایتکار و مزدور سعودی با اقدامات وحشیانه‌ای که این رژیم در منطقه انجام می‌دهد بر کسی پوشیده نیست. به راه انداختن گروه‌های سلفی و تکفیری و به تبع آن کشتار فجیع زنان و کودکان در کشورهای عراق، سوریه، یمن و با شدت کمتر در سایر مناطق اسلامی نتیجه تفکرات و اعتقادات غلط پیروی شده از سوی سعودی‌ها است.
اعدام شیخ نمر سرآغاز یک مرحله جدید از ناآرامی٬ اعتراضات و بحران و عکس العمل مردم عربستان در برابر این جنایات خواهد بود و تجربه تاریخی نشان داده که مقابله با عالمان دینی عاقبتی جزء شکست و نابودی برای مسببان آن ندارد.در این مورد رهبر انقلاب فرمودند:، شهادت شیخ نمر و ریختن به ناحق خون او خطای سیاسی دولت سعودی بوده و افزودند: خداوند متعال از خون بی‌گناه نمی‌گذرد و خون به ناحق ریخته، بسیارسریع دامان سیاستمداران و مجریان این رژیم را خواهد گرفت. ایشان با انتقاد شدید از سکوت مدعیان آزادی، دموکراسی و حقوق بشر و حمایت آنان از رژیم سعودی که خون بی‌گناه را تنها به خاطر انتقاد و اعتراض به زمین‌ می‌ریزد، تأکید کردند: جهان اسلام و همه‌ی دنیا باید نسبت به این قضیه احساس مسئولیت کنند.
سازمان بسیج اصناف و جامعه بازاریان ، کسبه و اصناف ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر، اعلام می کند: دولت سعودی این شیخ شجاع را به بهانه اینکه علیه پادشاه سعودی قیام کرده و شیعیان را به اعتراض فرا خوانده به شهادت رسانده است در حالی که خواسته وی فقط احقاق حقوق شیعیان و برداشتن نابرابری‌ها و امر به معروف و نهی از منکر برخاسته از تعصب دینی بوده است و از مسؤلان و دولتمردان خواستاریم همانگونه که مقام عظمای ولایت رهنمود فرمودند در مقابل اقدامات سعودی‌ها قاطعانه واکنش نشان داده و ذره‌ای در مقابل جنایات این رژیم، تسامح و نرمی نداشته باشند.

 

سازمان بسیج اصناف استان اصفهان

آخرین اخبار