اصفهان بسیج

دیدار مسئول و اعضای شورای نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج آران و بیدگل با شهدای روحانی شهر ابوزیدآباد

حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد همراه با اعضای شورای حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج آران و بیدگل و جمعی از بسیجیان درمنازل خانواده های معظم شهیدان سلطانی،صبوحی و رمضانی از شهدای گرانقدر شهر ابوزیدآباد حضور یافتند و از مقام شامخ شهدای روحانی تجلیل نمودند.

اعضای شورای نمایندگی ولی فقیه از خانواده های معظم شهیدان عباس و ناصر سلطانی،حسن و جواد رمضانی و غلامرضا صبوحی دیدار نمودند.

در این دیدارها که در فضایی صمیمی و معنوی برگزار شد، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد،مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج آران و بیدگل،شهدا و خانواده آنان را مایه برکت و افتخار کشور توصیف کرد و خطاب به خانواده این شهیدان گفتندکه خداوند ان شاءالله اجر و توفیق فراوان به شما در دنیا و آخرت عنایت کند.
حجت الاسلام حاج احمد با تاکید بر اینکه شهیدان و خانواده های آنان در طول هشت سال دفاع مقدس هیچ گاه حضرت امام راحل(ره)را تنهانگذاشتند،اظهارداشت: خانواده شهدا با تربیت و تشویق فرزندان خود برای جهاد و شهادت در راه خدا، وظیفه بسیار بزرگی را انجام دادند و همین حضور و فداکاری شهیدان منجر به به حفظ کشور شد.

در منازل هر یک از خانواده های معظم شهدا،اعضای شورای نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج آران و بیدگل مطالبی در وصف شهدا و خانواده های آنان بیان نمودند.

در این دیدارها،فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)ابوزیدآباد و بخش کویرات و جمعی از اعضای شورای این حوزه نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار