اصفهان بسیج
همايش پياده روي خانوادگي

همایش پیاده روی خانوادگی خورشید فجر در شهر ابوزیدآباد شهرستان آران وبیدگل برگزار شد

همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر،همایش پیاده روی خانوادگی از گلزار مطهر شهدای گمنام شهر ابوزیدآباد به طرف گلزار شهدای روستای محمدآباد بخش کویرات برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، همایش پیاده روی خانوادگی خورشید فجر که بمناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار گردید، شرکت کنندگان مسافت حدود چهار کیلومتری را از گلزار شهدای گمنام شهر ابوزیدآباد تا گلزار شهدای روستای محمدآباد را طی کردند و با حضوردر کنار قبور مطهر این شهدا،با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند.
توسعه و گسترش ورزش های همگانی یکی از راههای ایجاد شور،نشاط و شادابی و بالا بردن میزان سلامتی مردم است و تاثیرگذاری زیادی برای افراد جامعه دارد و در نهایت نیز به سلامت جامعه و پیشرفت اجتماعی کمک می کند.

همچنین بمناسبت آغاز هفته سرطان،ازهشتم تا پانزدهم بهمن ماه،دکتر مصطفی سهرابی رئیس شبکه بهداشت و درمان ابوزیدآباد به بیان موضوعات مرتبط به سرطان پرداخت.

محمدرضا فرهادی،رابط ورزش و جوانان بخش کویرات نیز،زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس،ایجاد نشاط و شادابی،بالابردن میزان سلامت عمومی مردم و نهادینه کردن ورزش همگانی را از اهداف برگزاری این همایش دانست.
در پایان این همایش به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.
این همایش به همت ستاد دهه فجر بخش کویرات و با همکاری کمیته ورزش و جوانان این ستاد،حوزه های مقاومت بسیج امام حسین(ع)وزینب کبری(س) و دهیاری روستای محمدآباد برگزار شد.

آخرین اخبار