اصفهان بسیج
مدیرعامل باشگاه مقاومت اصفهان :

رزمیکاران ذولفقار بسیج به صورت منسجم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می کنند

علی قاسمی گفت: حضور منسجم و پرشور گروه‌های سازمان‌یافته ذوالفقار در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با لباس متحدالشکل که توانایی‌های جسمانی، فنی و مهارتی خود را به منصه ظهور می‌رسانند، از اهم برنامه‌های این باشگاه به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، سرهنگ علی قاسمی با اشاره به برنامه‌های این باشگاه به مناسبت دهه فجر امسال اظهار داشت: در برنامه‌های کشوری این باشگاه، دو برنامه شاخص مد نظر قرار گرفته است. در نخستین برنامه، با حضور نمایندگان استان و بسیجیان استان در قالب تیم ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در مسابقات لیگ برتر فدراسیون نتایج بسیار مناسبی در مرحله پایانی آن اجرایی شد.

وی افزود: همچنین تیم تیراندازی کارکنان ما نیز در مسابقات قهرمانی کل سپاه در رشته‌های تیراندازی جنگی ۳۰۰ متر تفنگ و تپانچه ۹ میلی‌متر و رشته تفنگ بازی حضور دارد.
مدیرعامل باشگاه مقاومت اصفهان تصریح کرد: در برنامه‌‌های استانی، حضور فعال تیم‌های والیبال، فوتسال و تیراندازی برادران و آمادگی جسمانی خواهران در مسابقات نیروهای مسلح خواهران، برای دومین سال متوالی صورت می‌گیرد.
وی بیان کرد: مهم‌ترین برنامه ما نیز همایش پیاده‌روی سربازان از ورزشگاه ۲۲ بهمن شهدای ارتش به سمت گلستان شهدا بود که این حرکت، همزمان با ورود امام خمینی(ره) به کشور صورت گرفت تا تجدید میثاق و بیعت مجددی با جوانان انجام شود.
سرهنگ قاسمی افزود: برگزاری مسابقات تیراندازی، شنا، و دوومیدانی کارکنان خواهر، به صورت متمرکز در مجموعه شهید آقابابایی، برگزاری مسابقات کاراته کنترلی خواهران از دیگر برنامه‌های ایام دهه فجر این باشگاه به شمار می‌رفت.
وی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار مسابقات شنای اصحاب رسانه با تعامل و همکاری اصحاب رسانه نیز در مجموعه ورزشی شهید آقابابایی در چهار رده سنی برگزار شد . همچنین مسابقات جهت‌یابی، آمادگی جسمانی و تیراندازی بین منتخبین گردان‌های بیت‌المقدس و گردان‌های عاشورای نواحی مختلف استان اصفهان نیز برگزار می‌شود.
مدیرعامل باشگاه مقاومت اصفهان گفت: در برنامه‌های شهرستانی و نواحی نیز همایش پیاده‌روی و کوه‌روی ۵۰ حوزه مقاومت بسیج با حضور ۲۰ هزار نفر اجرا می‌شود. از سوی دیگر مسابقات حلقه‌های صالحین و مسابقات قهرمانی حوزه‌های مقاومت بسیج نواحی نیز برگزار می‌شود.
وی افزود: همچنین ۱۰۰ حوزه و ۱۵۰ حلقه صالحین مسابقات درون‌سازمانی خود را در رشته‌های طناب‌کشی، پینگ‌پنگ، دارت، فوتسال و دوومیدانی برگزار می‌کنند.
سرهنگ قاسمی اضافه کرد: حضور منسجم و پرشور گروه‌های سازمان‌یافته ذوالفقار در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با لباس متحدالشکل که توانایی‌های جسمانی، فنی و مهارتی خود را به منصه ظهور می‌رسانند، از دیگر برنامه‌های این باشگاه به شمار می‌رود.
وی اضافه کرد: همچنین حدود ۱۵ سالن صالحین نیز به مرحله بهره‌برداری رسیده که در ایام دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

آخرین اخبار