اصفهان بسیج
ديدار با خانوادهاي معظم شهدا

دیدار اعضای ستاد دهه فجر ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با خانواده های معظم شهدا

بمناسبت ایام الله دهه فجر،مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران وبیدگل با خانواده های معظم شهیدان رمضانی،محمدپور و ناصحی پور دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)،در این دیدارهای صمیمانه، مسئولین ادارات و ارگان های نظامی و انتظامی شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات و رئیس بنیاد شهید شهرستان آران و بیدگل با حضور در منازل خانواده های بزرگوار شهیدان حسن و جواد رمضانی،محمدرضا محمدپور و جواد ناصحی پور،به مقام شامخ شهدا  و خانواده ی آنان ادای احترام نمودند.

در این دیدار ها،فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) با تبریک ایام الله دهه فجر بر نقش و جایگاه شهید و شهادت و همچنین صبر و استقامت خانواده های شهدا تجلیل به عمل آورد و اذعان داشت:از آنجا که این انقلاب اسلامی به خون شهیدان گلگون کفن شکل گرفته است تجلیل از خانواده های آنان در ایام انقلاب لازم و ضروری می باشد.

رضا جوخی فرد،صلابت ۳۷ ساله انقلاب اسلامی را مدیون خون شهدا دانست و افزود: شهدا مظهر اقتدار و منشأ عزت امروزجامعه اسلامی هستند و خانواده های شهدا نیز حق بزرگی بر ملت ما دارند که خون با برکت شهدا بود که انقلاب ما بارور و تنومند شد و این انقلاب به جای جای جهان صادر شده است.

وی،افزود:انقلاب اسلامی از معجزت الهی است و اسلام به برکت این انقلاب تولدی دیگر یافت و یوم الله ۲۲ بهمن نیز پیروزی خدا بر باطل و طاغوت است.

در این دیدارها،پدران و مادران شهدا،خاطراتی از فرزند شهید خود بیان نمودند.

آخرین اخبار