اصفهان بسیج
به همت کانون بسیج فرهنگیان گلپایگان برگزار شد؛

گزیده ی فعالیت های کانون بسیج فرهنگیان گلپایگان در دهه فجر انقلاب اسلامی به روایت تصویر

اداره آموزش و پرورش با نصب بنر و فضا سازی و نیز نصب تصاویر شهداء جهت برگزاری برنامه های دهه فجر نسبت به فضا سازی محیط اقدام نمودند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، در آغاز دهه مبارک فجر همزمان با کلیه آموزشگاه ها  و فضاهای آموزشی، اداره آموزش و پرورش با نصب بنر و فضا سازی و نیز نصب تصاویر شهداء جهت برگزاری برنامه های دهه فجر نسبت به فضا سازی محیط اقدام نمودند.کانون بسیج فرهنگیان طبق سنوات قبل با نصب بنر و نیز پوستر و پرچم و تصاویر شهدای انقلاب اسلامی فضای اداره را عطر آگین می کند و یاد و خاطر ایام انقلاب را گرامی داشت.

همزمان با شروع دهه مبارک فجر اعضای محترم شورای کانون به همراه مدیریت محترم آموزش و پرورش و معاونین محترم و معلمین و مدیران  بزرگوار بسیجی در برنامه های سالروز ورود حضرت امام خمینی به خاک میهن عزیزمان ایران شرکت نموده و تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) را گلباران نمودند.

در اولین روز از این دهه همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به خاک میهن عزیزمان ایران راس ساعت ۳۳/۹ صبح با حضور مسئولین محترم شهرستان (امام جمعه محترم ، فرماندار محترم ، بخشدار محترم و رئیس محترم ارشاد  و مدیریت محترم آمورش و پرورش و معاونین و دیگر مسئولین ) در آموزشگاه مرحوم قاسم زاده (فاطمه زهرا زنگ انقلاب نواخته شد.

در دومین روز از این دهه مبارک در تاریخ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ با حضور مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان و نیز معاونت محترم پرورشی و کارشناس محترم مشارکتهای مردمی و امور شهدا و نیز مسئول کانون بسیج فرهنگیان از خانواده معظم و معزز فرهنگی شهید والامقام جوانبخت دیدار کردند.

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور مدیر عقیدتی نظارتی کانون حاج اقا قنبری روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ با شرکت همکاران اداری زیارت عاشور برگزار گردید و سپس در ادامه نشست سیاسی پیرامون انتخابات و چگونگی پیروزی انقلاب سخنانی ایراد نمودند . در این نشست پیرامون اهمیت و جایگاه دهه فجر از دیدگاه آیات و روایات ، بیان عوامل اصلی پیروزی انقلاب و عناصر ماندگار ی این نهضت و انقلاب و مهمتر از همه تداوم این راه و استمرار و حفظ ارزشهای والا ی این انقلاب به شرکت با شکوه و پر شور و شعور در صحنه انتخابات بجهت استحکام ارکان مقدس این نظام و تقویت اقتدار و تامین امنیت هرچه بیشتر نظام توسط قوی ترین و بهترین پشتیبانه و ذخیره نهضت وانقلاب آنهم مردم بصیر و فهیم ملت ایران اسلامی تبین شد . حضور حداکثری ملت در پای صندوق های رای حتی کسانیکه با این نظام هم مخالفت دارند چرا که علاوه بر تکلیف شرعی  وظیفه عرفی و ملی و انسانی است و نیز انتخاب اصلح در اولویت اول و صالح افراد در مرحله بعد و نیز تمکین همه جانبه از نتیجه انتخابات.

در چهارمین روز دهه مبارک فجر ،در مورخه ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ روز پنجشنبه از خانواده گرانقدرمعلم شهید عباس نوربخش و معلم شهید احمد ناعمی و نیز دو نفر از همکاران گرانقدر که از یادگاران شهدای بزرگوار ۸ سال دفاع مقدس بود توسط مدیریت و معاونین و چند نفر از کارشناسان اداره به همراه مسئول کانون بسیج فرهنگیان بازدید به عمل آمد و در پایان به رسم یاد بود هدایایی اهداء گردید
.

 

گزیده ی فعالیت های کانون بسیج فرهنگیان گلپایگان در دهه فجر انقلاب اسلامی به روایت تصویر

آخرین اخبار