اصفهان بسیج

بیانیه سازمان بسیج پیشکسوتان به مناسبت ایام الله دهه فجر

بیانیه مجمع فصل زمستان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان

ومن النّاسِ مَن یَشتَری لَهوَ الحَدیث لِیُضِلَّ عَن سبیلِ اللهِ بِغَیرِ عِلمٍ و یَتَّخِذَها هُزُوا اولئِکَ لَهُم عَذابٌ مُهین

و بعضی از مردم سخنان بیهوده را می خرند تا مردم را از روی نادانی ، از راه خدا گمراه سازند و آیات الهی را به استهزا گیرند برای آنان عذابی خوار کننده است!                                                                                                                                    ( لقمان- ۶)

باید همه تلاش کنند، همه کوشش کنند ، همه کار کنند و همه بدانند دشمن می خواهد چه کار کند. حواسشان جمع باشد. این آن حساسیتی است که من میخواهم در همۀ مسئولین کشور به وجود بیاید.                                                           «مقام معظم رهبری»

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یوم اله ۲۲ بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و سر آغاز رهایی ملت سرافراز ایران از چنگال استبداد داخلی و سلطه استکبار جهانی و پرتو افشانی اسلام ناب محمدی (ص) در کشور است و به مصداق آیۀ مبارکه جاء الحق و ذهق الباطل بساط حکومت ظلم و جور پادشاهی برچیده شد از این رو حضور عاشورایی و حداکثری امت غیور حزب اله در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن و همچنین حضور همه جانبه در انتخابات، کار ساز و تعیین کننده می باشد. ما پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ضمن پا فشاری در دفاع از انقلاب و ارزشهای آن و حضور همه جانبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند اعلام می داریم.

۱- تبعیت از ولایت فقیه ضامن بقاء ، پیروزی و پیشرفت همراه با عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها می باشد.

۲- ما پیشکسوتان بسیجی جهاد و شهادت در مقابل دشمن که به هر طریقی توسط برخی ها می خواهد به مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نفوذ پیدا کند می ایستیم و تا پای جان از اقتدار نظام و  ولایت دفاع خواهیم کرد.

۳- رهنمودهای مقام معظم  ولایت حضرت امام خامنه ای را چراغ راه خویش دانسته و نفوذ آمریکایی ها را در امور کشورمان اجازه نخواهیم داد و با آن مقابله خواهیم کرد.

۴- اگر چنانچه ما بیدار باشیم  امید دشمنان نا امید خواهد شد . آن ها منتظر نشسته اند که یک روزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران خوابش ببرد . ما با حضور مقتدرانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نشان خواهیم داد که همچنان بیداریم.

۵- شرکت در انتخابات موجب می شود که نظام جمهوری اسلامی تقویت بشود ، پایداری و ماندگاری آن تآمین بشود، کشور در حصار امنیت کامل باقی بماند ، ملت ایران در چشم ملت های دیگر آبرو پیدا کند، اعتبارش بالا برود و در چشم دشمنان ابهت پیدا کند و ما پیشکسوتان جهاد و شهادت جهت به دست آوردن این موارد تا پای جان ایستاده ایم .

و در پایان یادآور می شود که مردم فهیم، انقلابی و موقعیت شناس ایران اسلامی نشان خواهد داد که برخی ضعف ها و        نابسامانی های اقتصادی  و مشکلات معیشتی نمی تواند در عزم مستحکم آنان در ادامه ی راه پر افتخارشان خللی ایجاد کند و      انشا اله با هوشیاری و حضور همیشگی خود در پای صندوق های رأی این بار هم فصل جدیدی از قدرت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را رقم می زنند و با خلق حماسه ی سیاسی امید های دشمنان نظام را به یأس و نا امیدی تبدیل خواهند کرد.

سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه صاحب الزمان (عج)

آخرین اخبار