اصفهان بسیج
«۲۲بهمن و انتخابات» دو عید پرمضمون ملت ایران هستند.

بیانیه سازمان بسیج اصناف استان اصفهان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سازمان بسیج اصناف استان اصفهان از تمامی اصناف ، اتحادیه های صنفی و مردم شهید پرور استان می‌خواهد همچون گذشته دوشادوش ملت بزرگ ایران درراهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود ضمن تجدید عهد با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار جهانی حضور گسترده داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)، با توجه به فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) سازمان بسیج اصناف استان اصفهان بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرده است:

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج اصناف استان اصفهان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دعوت به حضور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن

                                    

«۲۲بهمن و انتخابات» دو عید پرمضمون ملت ایران هستند.

امام خامنه ای (مدظله العالی)

 

دهه فجر، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که در بهمن ۱۳۵۷ با ایثارخون شهدا و مجاهدت‌های کم نظیر آحاد مردم و کسبه و بازاریان که با تعطیل کردن بازار ضربات سهمگینی بر رژیم منحوس پهلوی وارد نمودند.

طبق فرمایش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(دامت برکاته) اصناف و بازاریان از اولین روزهای شروع نهضت پشت سر امام عزیزمان ایستادند.

طی ۳۸ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی اصناف و بازاریان پشتیبان نظام و حامی ولایت بوده‌اندکه نقش این عزیزان در نهضت امام خمینی(ره) و حرکت‌های انقلابی قبل از انقلاب، پس از انقلاب، در دوران دفاع مقدس و پس از آن در حمایت از تلاشگران عرصه بازسازی و توسعه کشور تعیین‌کننده بوده است.

اصناف و بازاریان با نصب العین قرار دادن ” دولت و ملت ، همدلی و همزبانی” که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در ابتدای سال بیان فرمودند، در خط مقدم حمایت از تولیدات داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی قرارگرفته‌اند .

امروز نیز که نیروهای جبهه مقاومت اسلامی در حال مبارزه با گروه های تکفیری و الحادی در برخی از کشورهای مظلوم اسلامی هستند در حمایت از آن ها اصناف و بازاریان نیز حاضر بوده و هستند.

همچنین با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با بصیرت افزیی در بین خود و آحاد امت اسلامی ایران از نفوذ ایادی دشمن و تفکرات آنها در داخل جامعه جلوگیری کرده و باحضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشاند.

در این رهگذر سازمان بسیج اصناف استان اصفهان از تمامی اصناف ، اتحادیه های صنفی و مردم شهید پرور استان می‌خواهد همچون گذشته دوشادوش ملت بزرگ ایران درراهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود ضمن تجدید عهد با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار جهانی حضور گسترده داشته باشند.

 

سازمان بسیج اصناف استان اصفهان

آخرین اخبار