اصفهان بسیج
در جلسه شورای قشر سازمان بسیج اصناف استان اصفهان مطرح شد؛

امانی: اصناف و بازاریان حضور همگانی در انتخابات را رقم بزنند/ بهرامی: ما از ابتدای انقلاب از افراد نفوذی ضربه خورده ایم

مسئول سازمان بسیج اصناف گفت: اصناف و بازاریان که در بین مردم حضور همیشگی دارند در جهت حضور و مشارکت همگانی مردم در انتخابات پیش رو نهایت تلاش خود را بکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، ۲۶ بهمن ماه جلسه شورای قشر سازمان بسیج اصناف در محل ستاد سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با حضور اعضای شورای قشر و هیئت رییسه اتاق اصناف اصفهان برگزار شد.

پس از قرائت کلام الله مجید، حجت الاسلام والمسلمین زارعان در خصوص مسائل اجتماعی و انتخابات پیش رو صحبت هایی را کرد.

در ادامه مسئول سازمان بسیج اصناف استان اصفهان ضمن خیرمقدم به کلیه افراد حاضر و تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) بزرگ بانوی اسوه صبر، از حضور باشکوه مردم عزیز ایران به ویژه اصناف و بازاریان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد .

سرهنگ دوم پاسدار حمیدرضا امانی اظهار کرد: اصناف و بازاریان که در بین مردم حضور همیشگی دارند در جهت حضور و مشارکت همگانی مردم در انتخابات پیش رو نهایت تلاش خود را بکنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) هم در دیدارهای اخیر فرموده اند: انتخابات، انتخابات وقتی همگانی شد و وقتی همه شرکت کردند، کشور عزّت پیدا می کند، نظام جمهوری اسلامی عزّت پیدا میکند، کشور بیمه می شود، نظام جمهوری اسلامی بیمه می شود. انتخابات، بیعت تازه‌ای با آن هدف های عالی است؛ این معنای انتخابات است. لذا برای همه‌ی مردم فریضه میشود که در این حادثه‌ی بزرگ شرکت کنند.

سرهنگ دوم پاسدار ناصر بهرامی با تشریح مسائل سیاسی روز ، گفت: حضرت امام (ره) فرموده اند، انقلاب ما معجزه قرآن بود و حضور مردم در تمام صحنه ها نشانه این است که مردم ایران از آرمان های خود عقب نرفته اند.

معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به موضوع نفوذ، تصریح کرد: ما از ابتدای انقلاب از افراد نفوذی ضربه خورده ایم، از کشمیری گرفته تا رضاییان که جاسوس آمریکا بود و به تازگی آزاد شد.

وی در رابطه با بحث نفوذ در پسا برجام گفت: نباید خود را گم کنیم و اقتصاد باید مردمی شود و همانطوری که رهبر معظم انقلاب فرموده اند باید در پیگیری مساله اقتصاد مقاومتی نهایت تلاش خود را بکنیم.

بهرامی درخصوص اهمیت انتخابات افزود: انتخابات برای خارج از کشور نیز خیلی اهمیت دارد و همه منتظر هستند که میزان مشارکت مردم در این انتخابات چقدر است، اما مسئله مهمتر بعد از مشارکت همگانی در پای صندوق های رأی، انتخاب اصلح است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار