اصفهان بسیج

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان انجام شد

صبح امروز تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با حضور جانشین سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان صبح امروز با حضور سردار مجتبی فدا جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان،‌ علی‌اصغر قاسمیان فرماندار دهاقان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بهمن افشاری فرمانده ناحیه دهاقان گزارشی از عملکرد سه ساله خود ارائه کرد.

به گفته افشاری برگزاری یادواره‌های شهدا، سرکشی از خانواده شهدا، بازسازی واقعه غدیر خم، تشییع پیکر ۶ شهید گمنام،تشییع شهدای غواص، اجرای طرح بومی محلی، راه‌اندازی ۴۶ خط شباب، ایجاد حوزه شهر گلشن و حوزه ادارات شهرستان، توسعه بیست کانون فرهنگی، تکمیل سوله ۹ دی، تکمیل ساختمان جدید گردان امام حسین و احداث دو سوله روستایی از جمله فعالیت‌های برجسته انجام شده در زمان تصدی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان بوده است.

وی افزود: از جمعیت ۳۵ هزار نفر شهرستان دهاقان نزدیک به ۵۵ درصد عضو بسیج هستند.

در ادامه این جلسه فرماندار دهاقان ضمن تشکر از تعامل فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان بیان کرد: مدت زمان خدمتگزاری به نظام اسلامی محدود است و در این مدت باید خالصانه برای پیشرفت کشور تلاش کرد.

سردار مجتبی فدا جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) در ادامه با تأکید بر ظرفیت‌های بسیج و نیروی مقاومت در کشور و منطقه عنوان کرد: باید مراقب نفوذ دشمن بود و در مسیر ولایت که محور اصلی انقلاب است به درستی و با تمام قدرت و هم سو در جهت آن حرکت کنیم.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ بهمن افشاری تجلیل و سرهنگ هوشنگ نوابی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان معرفی شد.

فارس

 

آخرین اخبار