اصفهان بسیج
درشب ولادت جوادالائمه(ع)

همایش تجلیل از اعضای شورای حوزه بسیج وفرماندهان پایگاههای شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات

در شب ولادت حضرت جوادالائمه(ع)همایش تجلیل از اعضای شورای حوزه بسیج امام حسین(ع)و فرماندهان پایگاههای بسیج ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل در کاروانسرای تاریخی شهر ابوزیدآباد برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، این همایش باحضور اعضای شورای بسیج وفرماندهان پایگاهها و خانواده بزرگوارشان در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل برگزار شد و از زحمات و فعالیت های آنها در سال ۹۴ تجلیل به عمل آمد.

سرهنگ مرتضی فرمانیان،فرمانده ناحیه بسیج آران و بیدگل با تبریک ولادت حضرت جواد(ع)، به پتانسیل های بسیج و منطقه ابوزیدآباد در تحقق شعار امسال اشاره کرد و با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در مشهد مقدس،به تبیین اقتصاد مقاومتی در عرصه ها و ابعاد مختلف پرداخت.

همچنین رضا جوخی فرد فرمانده حوزه بسیج امام حسین(ع)به مهمترین فعالیت های این حوزه در سال ۹۴ اشاره نمود که اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاهها نقش به سزایی در تحقق آن ایفا نموده اند.

در ادامه،مهدی مشکینی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)بخش کویرات،در وصف و منقبت حضرت جواد الائمه(ع) مولودی خوانی نمودند.

این همایش که در کاروانسرای تاریخی شهر ابوزیدآباد برگزار شد،مسابقه حفظ سوره های قرآن و اشعار دینی وپژه نونهالان،اجرای نمایش نامه و اهدای لوح تقدیر و هدایا به رسم یادبود به اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاهها از دیگر بخش های این مراسم بود.

آخرین اخبار