اصفهان بسیج

برنامه فرهنگی میثاق با شهدا برای اولین بار در مبارکه برگزار شد/ تصاویر

برنامه فرهنگی میثاق با شهدا برای اولین بار در شهرستان مبارکه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان (عج)، فرمانده سپاه شهرستان مبارکه تصریح کرد: شهادت سعادتی است که نصیب هر شخصی نمی‌شود و شهدا با گذشتن از جان خود کشور با آرامش و امنیت را برای ما ایجاد کردند.

سرهنگ رسول قاسمی گفت: ایثار مراتب مختلفی دارد و بالاترین مرتبه ایثار شهادت و گذشتن از جان است و وظیفه ما در برابر این ایثار شهدا ادامه دادن راه آنها است.

وی افزود: همه انسان‌ها در هر مرتبه و مقام و شغلی که هستند اگر کار خود را برای رضای خدا انجام دهند و خدا را ناظر و شاهد بر تمام اعمال خود ببینند راه شهدا را ادامه داده اند اما اگر با به‌ دست آوردن ثروت و قدرت تحت تاثیر هوای نفس قرار بگیرند این اعمال با ادامه راه شهدا منافات دارد.

فرمانده سپاه مبارکه گفت: در شرایط کنونی کشور که دشمنان به دنبال ایجاد چالش هستند و دچار هجمه اقتصادی هستیم باید پشت مقام معظم رهبری باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه امنیت و استقلال و عزت کنونی کشور ما مرهون تلاش و از جان گذشتگی شهدا است افزود: سپاه و بسیج به کمک مردم و مسئولان برای خدمت‌رسانی بهتر تلاش می‌کند.

سرهنگ قاسمی گفت: برنامه فرهنگی میثاق با شهدا در شهرستان مبارکه از فروردین ماه ۹۵ شروع شد.

وی افزود: ابتدای هر ماه این برنامه با حضور در یکی از گلستان های شهداء شهرهای شهرستان و با سخنرانی امام جمعه شهر برگزار می شود.

فروردین ماه در شهر مبارکه و اردیبهشت در شهر دیزیچه و در ماه های آینده در دیگر شهرهای شهرستان برگزار می شود.

آخرین اخبار