اصفهان بسیج
در سالروز ولادت امام حسين(ع)

مراسم تجلیل از نایب قهرمان کشتی ناشنوایان جهان درشهر ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل

با حضور اقشار مختلف مردم،مسئولین و خانواده های معظم شهدا،مراسم تجلیل از سیدامیرحسین رزاقی،نایب قهرمان کشتی ناشنوایان جهان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در خجسته سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار و به پاس احترام و تجلیل از نام آوران عرصه ورزش،مراسم تجلیل از نایب قهرمان کشتی جهان از روستای کاغذی بخش کویرات،با حضور دوستداران ورزش،مسئولین شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و بخش کویرات و با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری ابوزیدآباد برگزار شد.

در این مراسم،شهردار ابوزیدآباد با تبریک به سیدامیرحسین رزاقی،نایب قهرمان کشتی ناشنوایان جهان،با اشاره به وجود ظرفیت ها و توانمندی های ورزش قهرمانی در ابوزیدآباد و بخش کویرات در رشته کشتی و دیگر رشته های ورزشی تصریح کرد:بی تردید با تهیه و فراهم کردن زیر ساخت های لازم، می توانیم افق روشنی برای رشته کشتی و دیگر رشته های ورزشی در منطقه متصور باشیم.

رضا نقدی،افزود ایجاد این زیر ساخت ها به ما کمک خواهد کرد تا شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران رشته های ورزشی در میادین ملی و بین المللی باشیم.

همچنین حضرت آیت الله مفرح زاده،امام جمعه ابوزیدآباد،محمود گنجی پور بخشدار کویرات،و نماینده بهزیستی شهرستان کاشان،با بیان مطالبی کسب عنوان نایب قهرمانی کشتی ناشنوایان جهان توسط سید امیرحسین رزاقی را تبریک گفتند که این ورزشکار ناشنوا توانست با تلاش های بی وقفه خود و عنایت خداوند متعال موجب عزت و اقتدار کشورمان شوند.

در ادامه،گروه سرود ناشنوایان و گروه همخوانی شهرستان آران و بیدگل،به اجرای سرودهای ویژه سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)پرداختند.

در پایان،مسئولین شهرستان،بخش کویرات و دوستداران به ورزش قهرمانی،با اهدای هدایایی از افتخار آفرینی سید امیرحسین رزاقی تجلیل به عمل آوردند.

این مراسم به همت شهرداری ابوزیدآباد،رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات،دهیاری روستای کاغذی و حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)و جمعی از خیرین بخش کویرات برگزار گردید.

آخرین اخبار