اصفهان بسیج

قهرمانی کشتی گیر بسیجی از ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل در مسابقات استانی

محمد جابر کریمیان بسیجی دلاور از ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل در مسابقات کشتی آزاد نونهالان استان اصفهان در وزن ۸۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید و به مسابقات انتخابی تیم ملی راه یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مسابقات کشتی آزاد انتخابی تیم استان اصفهان در رده سنی نونهالان یادواره مرحوم سید مجید موسوی،قهرمان اسبق آسیا در روز دوشنبه ۱۶ خرداد ماه در سالن کشتی پوریای ولی ورزشگاه شهید نصراصفهانی برگزار شد.

در این مسابقات،محمدجابر کریمیان از روستای کاغذی ابوزیدآباد و بخش کویرات،در وزن ۸۵ کیلوگرم به مقام اول این مسابقات دست پیدا کرد و به عنوان منتخب  تیم کشتی استان اصفهان در رده نونهالان به مسابقات انتخابی تیم ملی راه یافت.

همچنین،حمیدرضا طاهری،از شهر نوش آباد در وزن ۵۳ کیلوگرم مقام سومی این مسابقات را کسب کرد و محمد قائم مهدی زاده از ابوزیدآباد نیز در وزن ۳۰ کیلوگرم،به مقام پنجمی رسید.

مجتبی سرمستی،مربی تیم کشتی شهرستان آران و بیدگل را در این مسابقات بر عهده داشت.

مراسم استقبال از محمد جابر کریمیان،قهرمانی کشتی استان و حمیدرضا طاهری،با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات،جمعی از دوستداران ورزش و خانواده ی این دو کشتی گیر در ابوزیدآباد برگزار شد.

محمدجابر کریمیان هم اکنون عضو تیم کشتی بسیج ابوزیدآباد می باشد.

آخرین اخبار