اصفهان بسیج
مسابقات ورزشی

مسابقات ورزشی جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل

مسابقات ورزشی والییال جوانان،فوتسال،تنیس روی میز و والیبال پیشکسوتان در چارچوب جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل در ایام این ماه مبارک حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مسابقات ورزشی در سه رشته فوتسال رده سنی زیر بیست سال،والیبال جوانان،تنیس روی میز و والیبال پیشکسوتان با حضور تیم هایی از پایگاههای بسیج حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)و با هدف ایجاد نشاط در ماه مبارک رمضان،هر شب تا پایان این ماه با عنوان تکریم ماه رمضان در ابوزیدآباد و بخش کویرات برگزار می شود.

در رشته فوتسال و والیبال هر کدام ۱۰ تیم،والیبال پیشکسوتان ۶ تیم و در رشته تنیس روی میز،۴۰ نفر با هم به رقابت پرداخته اند و این مسابقات تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

مسابقات والیبال و فوتسال در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری و مسابقات تنیس روی میز در حسینیه الزهرا(س)شهر ابوزیدآباد و به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)و رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات برگزار می شود.

شرکت تعاونی فرآورده های غذایی”آرگی”با همکاری شهرداری ابوزیدآباد حامی این مسابقات می باشند.

شرکت تعاونی فرآورده های غذایی آرگی در فاز اول در حال راه اندازی کارخانه تولید لبنیات و بستنی در منطقه ابوزیدآباد است و فازهای بعدی این شرکت تعاونی،راه اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی و بسته بندی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

آخرین اخبار