اصفهان بسیج

بسیج دانشجویی وظایف خود را به نحو احسن انجام داده ولی هنوز اقدامی از سوی دولت در مورد قاچاق کالا و واردات بی رویه مشاهده نکرده است

از دولت انتظار می رود که از انتقادات دلسوزان انقلاب حمایت کند و نیروهای انقلاب را تندرو نخواند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، از دولت انتظار می رود که از انتقادات دلسوزان انقلاب حمایت کند و نیروهای انقلاب را تندرو نخواند!

براتی مسئول بسیج دانشگاه پیام نور اصفهان ، سوالات خبرنگار ibso را پیرامون مبحث اقتصاد مقاومتی اینگونه پاسخ داد :

  • با توجه به وجود کالاهای مشابه داخلی نظر جنابعالی درباره واردات چنین کالاهایی از خارج از کشور چیست ؟

ورود چنین کالاهایی به داخل باعث تضعیف و تعطیلی کارخانه های داخلی شده و دولت باید اهتمام ویژه ای به اقتصاد داخلی داشته باشد. ورود این کالاها باعث دلسردی کارگران می شود.

  • انتظارات بسیج دانشجویی از مسئولین اقتصادی کشور چه باید باشد ؟

بسیج دانشجویی از دولت تدبیر و امید و به خصوص وزیر اقتصاد انتظار دارد که ورود این کالا ها را به داخل کشور ممنوع و از شعار دادن بی نتیجه پرهیز کند. به دولت یادآوری می کنیم که دیگر موقع شعار دادن تمام شده و موقع عمل کردن است. بسیج دانشجویی از دولت  می خواهد در مورد واردات این چنین کالا ها به مردم گزارش دهند.

  • بسیج دانشجویی در خصوص قاچاق کالا و ارز چه وظایفی دارد ؟

بسیج دانشجویی با آگاه کردن مردم و به خصوص قشر دانشجو می تواند مردم را نسبت به ارزش و اهمیت مقوله ی اقتصاد مقاومتی هشیار و با مطالبه گری جدی از مسئولین دولت ورودی کالای قاچاق را به کشور جلوگیری کند. از دولت انتظار می رود که از انتقادات دلسوزان انقلاب حمایت کند و نیروهای انقلاب را تندرو نخواند.

در پایان براتی بیان کرد : بسیج دانشجویی وظایف خود را به نحو احسن انجام داده ولی هنوز اقدامی از سوی دولت در مورد قاچاق کالا و واردات بی رویه مشاهده نکرده است.

آخرین اخبار