اصفهان بسیج
فينال واليبال جام رمضان

معرفی قهرمان والیبال جام رمضان در شهر ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل

تیم شهدای ابوزیدآباد با پیروزی بر تیم الغدیر روستای محمدآباد بخش کویرات به قهرمانی مسابقات والیبال جوانان،جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، با انجام دیدارهای رده بندی و فینال،مسابقات والیبال جام رمضان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری شهر ابوزیدآباد و با قهرمانی تیم شهدای این شهر پایان یافت.

مسابقات والیبال جوانان،جام رمضان با شرکت ده تیم و همزمان با حلول ماه مبارک رمضان و با حضور تیم هایی از بخش کویرات آغاز گردید و تیم ها در قالب دو گروه با همدیگر رقابت کردند.
در دیدار نهایی،تیم شهدای ابوزیدآباد توانست با نتیجه سه بر یک،تیم الغدیر روستای محمدآباد بخش کویرات را شکست داده و قهرمانی این دوره از مسابقات والیبال جام رمضان را از آن خود نماید.

در آیین اختتامیه و فینال این رقابت ها که با حضور جمعی از مسئولین بخش کویرات و شهرستان آران و بیدگل برگزار شد،پس از اهدای مدال طلا به بازیکنان تیم شهدای ابوزیدآباد،کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را بالای سر بردند.

به تیم الغدیر روستای محمدآباد نیز به عنوان نایب قهرمان این مسابقات،هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

مسابقات والیبال جام رمضان به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات و شهرداری ابوزیدآباد  و با حضور تیم هایی از پایگاههای بسیج این حوزه برگزار شد.

شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی “آرگی”حامی این مسابقات را بر عهده داشت.

شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی آرگی،با مدیریت مسعود قندی در فاز اول در حال راه‌اندازی کارخانه تولید لبنیات و بستنی در منطقه ابوزیدآباد است و فازهای بعدی این شرکت تعاونی، راه‌اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی و بسته‌بندی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

آخرین اخبار