اصفهان بسیج

فینال مسابقات تنیس روی میز جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران وبیدگل

مسابقات تنیس روی میز جام رمضان با انتخاب قهرمان برتر در ابوزیدآباد شهرستان آران وبیدگل به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در این دوره از رقابت ها که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردید، ۴۰ ورشکار از ابوزیدآباد و بخش کویرات با هم به رقابت پرداختند.

در بازی نهایی که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری ابوزیدآباد برگزار شد،حجت اناری به قهرمانی این مسابقات نائل آمد و حسین بیغمی نایب قهرمان  شد و حمیدرضا شاه محمدی نیز به مقام سومی دست پیدا کرد.

مسابقات تنیس روی میز جام رمضان در رده ی سنی آزاد و یادبود شهید عبدالله اقبالیان در طول شب های ایام ماه مبارک رمضان در حسینیه الزهرا(س)ابوزیدآباد برگزار گردید و با فینال این مسابقات در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری به کار خود پایان داد.

در اهدای جوایز نفرات برتر که خانواده معظم شهید عبدالله اقبالیان  و مدیریت شرکت تعاونی آرگی نیز حضور داشتند،مدال طلا و کاپ قهرمانی این مسابقات به حجت اناری و به نفرات دوم و سوم این مسابقات نیز،هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

مسابقات تنیس روی میز جام رمضان به همت رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات،حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،شهرداری ابوزیدآباد و پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.
شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی “آرگی”حامی این مسابقات را بر عهده داشت.
شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی آرگی،با مدیریت مسعود قندی در فاز اول در حال راه‌اندازی کارخانه تولید لبنیات و بستنی در منطقه ابوزیدآباد است و فازهای بعدی این شرکت تعاونی، راه‌اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی و بسته‌بندی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

آخرین اخبار