اصفهان بسیج

دیدار نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران وبیدگل

مسابقات فوتسال جوانان زیر بیست سال،جام رمضان در ابوزیدآباد شهرستان آران وبیدگل با قهرمانی تیم صاعقه به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، بازی نهایی مسابقات فوتسال جوانان زیر بیست سال،جام رمضان که با حضور تیم های صاعقه و ذوالفقار و با حضور تماشاگران پرشور در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری ابوزیدآباد برگزار شد با قهرمانی تیم صاعقه به کار خود پایان داد.

این مسابقات با شرکت ده تیم و همزمان با حلول ماه مبارک رمضان و با حضور تیم هایی از پایگاههای مقاومت بسیج ابوزیدآباد و بخش کویرات آغاز گردید و تیم ها در قالب دو گروه با همدیگر رقابت کردند.

در آیین اختتامیه و فینال این رقابت ها که با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد،پس از اهدای مدال طلا به بازیکنان تیم صاعقه ابوزیدآباد،کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را بالای سر بردند.

به تیم ذوالفقار ابوزیدآباد نیز به عنوان نایب قهرمان این مسابقات،هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

مسابقات فوتسال جام رمضان به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،رابط اداره ورزش و جوانان بخش کویرات و شهرداری ابوزیدآباد برگزار شد.

شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی “آرگی”حامی این مسابقات را بر عهده داشت.

شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی آرگی،با مدیریت مسعود قندی در فاز اول در حال راه‌اندازی کارخانه تولید لبنیات و بستنی در منطقه ابوزیدآباد است و فازهای بعدی این شرکت تعاونی، راه‌اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی و بسته‌بندی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

آخرین اخبار