اصفهان بسیج
حجت الاسلام صغیرا:

فاطمه معصومه(س) اسوه و الگویی گرانبها برای دختران امروزاست

حجت الاسلام صغیرا استاد حوزه و دانشگاه گفت: حضرت زهرا(س)،حضرت زنیب(س) و حضرت معصومه(س) بهترین الگو و اسوه دختران و زنان جامعه ما هستند که با تاسی از این بزرگواران راه سعادت را می توان پیدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، بسیج جامعه زنان ناحیه شاهین شهر و میمه با همکاری سازمان فرهنگی، ورزشی، تفریحی شهرداری مراسم جشنی به مناسبت ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س)و دهه کرامت با سخنرانی حجت الاسلام صغیرا در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار کرد.

این مراسم با حضور جمع کثیری از بانوان و دختران محجبه برگزار شده بود حجت الاسلام علی صغیرا به مقایسه نگاه ویزه اسلام و نگاه غرب به زن را مورد بررسی قرار داد و افزود: در حالی که زن در اسلام از قداست، کرامت و منزلت بالایی برخوردار است، در جامعه غربی تنها به عنوان یه کالا و وسیله ای برای فروش کالا مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه دختر رحمت و برکت الهی است تاکید کرد: حضرت زهرا(س)،حضرت زنیب(س) و حضرت معصومه(س) بهترین الگو و اسوه دختران و زنان جامعه ما هستند که با تاسی از این بزرگواران راه سعادت را می توان پیدا کرد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به برخی آسیبهای بدحجابی،  حجاب اسلامی را یکی از ویژگی‌های زن مسلمان عنوان کرد و افزود:  در اسلام دختران جایگاه ویژه و برتری نسبت به پسران دارند که همین برتری دلیلی برای داشتن و حفظ حجاب اسلامی است.

قرائت دکلمه حجاب توسط یکی ازدختران نوجوان، گروه سرود توسط دختران نونهال پایگاه الزهرا گرگاب، بمعرفی و رگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب من زنده ام، پخش کلیپ، مولودی خوانی و تقدیر از دختران محجبه از دیگر بخشهای این مراسم بود.

 

آخرین اخبار