اصفهان بسیج
با حضور پرشور مردم

ویژه برنامه « شهدا آبروی محله » در سمیرم برگزار شد + تصاویر

ویژه برنامه «آبروی محله» با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای محله و تجلیل از خانواده شهدا با استقبال پرشور مردم شهیدپرور این شهرستان برگزار شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان ،  عصر یکشنبه در راستای ماندگار شدن یاد و خاطره قهرمانان دفاع مقدس و شهدای گلگون کفن در ذهن و قلب مردم، ویژه برنامه « آبروی محله » با حضور پرشور مردم شهیدپرور سمیرم و اجرای برنامه‌های فرهنگی، روایتگری و مداحی در محله بلوار امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

 

 

این برنامه فرهنگی برای نخستین بار با تجلیل از مقام سردار شهید ناصر آقایی و گرامیداشت شهدای شهرستان برگزار شد که محله این شهید والامقام با عکس‌هایی از شهدا و بنرهایی از رشادت‌های آن‌ها آذین‌بندی شده بود و روایتگران این ویژه برنامه نیز رشادت‌ها و حماسه‌های دفاع مقدس را با نثری دلنشین برای مردم به تصویر نشاندند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در جمع رهروان شهدا اظهار کرد: دلاورمردان عرصه ۸ سال دفاع مقدس با عزت و پایمردی در برابر زورگویان مقاومت کردند و این پیام که در راه والای اسلامی همواره زندگی ذلت‌بار و زیر یوق استکبار را نمی‌پذیرند برای همه جهانیان و آزادی‌خواهان در سراسر گیتی معنا کردند.

وی تصریح کرد: امروز با گذشت دو دهه حماسه هنوز اندیشه و افکار آن بزرگمردان در دل و جان امت اسلامی زنده است.

 سرهنگ حسن عجمی افزود: ولایت‌پذیری که میراث این دلیرمردان است پیام همیشگی ملت مسلمان ایران برای جهان است.

وی اقتدار و عزت کشور را به برکت خون شهدا دانست و گفت: این کشور همواره در زیر بیرق سرخ شهادت، علم سبز انتظار و ولایت به برکت خون شهدا در برابر تحریم‌های استکبار پا برجا و استوار خواهد بود.

 

 

 

 

 شهرستان سمیرم با تقدیم ۴۰۰ شهید به نظام اسلامی و با داشتن ۲۲ هزار بسیجی در فاصله ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

منبع:فارس

شهدا آبروی محله

آخرین اخبار