اصفهان بسیج
بمناسبت هفته مساجد

همایش ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد ابوزیدآباد و بخش کویرات

بمناسب روز جهانی مساجد،به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)و مرکز رسیدگی به امور مساجد ابوزیدآباد و بخش کویرات،همایش ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، این جلسه که در روز جمعه پنجم شهریور ماه و در مصلای مصلای نماز جمعه- آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد، در ابتدای جلسه رئیس اداره آب و فاصلاب شهر ابوزیدآباد به بیان مطالبی پیرامون صرفه جویی در مصراف آب در منطقه کویری ابوزیدآباد و شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد که ائمه جماعات و هیئت امنا مساجد می توانند نقش به سزایی در فرهنگ سازی داشته باشند.

همچین،سروان رضا جوخی فرد فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران،پیرامون نقش مساجد و هیئت امنا و ائمه جماعات در جذب نوجوانان و به جوانان به مساجد اشاره کردند و نیز به بیان بخشی از کارکردهای مساجد پرداخت.

در ادامه،حضرت حجت الاسلام و المسلیمن محمد عرب،مسئول رسیدگی به امور مساجد ابوزیدآباد و بخش کویرات با بیان برخی از کارکردهای مساجد،به نقش هیئت امنای مسجد در استفاده مطلوب از فضای آن مکان مقدس در برنامه های مختلف فرهنگی و دینی پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین صنعتکار،مسئول فرهنگی ستاد نمازجمعه ابوزیدآباد نیز به بیان مطالبی در اهمیت مساجد اشاره کرد.

 

 

آخرین اخبار