اصفهان بسیج
در یادواره شهدای ابوزیدآباد مطرح شد؛

سرتیپ پاسدار علی شمشیری: امروز جمهوری اسلامی ایران توانسته است به توان ششم موشکی دنیا تبدیل شود

امروز ابرقدرت ها باید در برابر جمهوری اسلامی خاضع باشند و در مذاکرات می بینیم یک طرف جمهوری اسلامی و یک طرف تمام قدرت ها مذاکره می کنند که این جایگاه نشان دهنده صلابت جمهوری اسلامی است.

سرتیپ پاسدار علی شمشیری در یادواره شهدای ابوزیدآباد که در گلزار شهدای دارالسلام شهید راستی-آموزشگاه حضرت معوصمه(س)این شهر برگزار شد اظهارداشت: شهدا قبل و بعد از انقلاب با دست خالی اما قلبی پر از ایمان و شجاعت از جمهوری اسلامی دفاع کرده و آثار و برکات وسیع آن مشهود است.
وی،افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران توانسته است به توان ششم موشکی دنیا تبدیل شود.
مشاور فرمانده معظم کل قوا تاکیدکرد: روز های نخست جنگ با کمترین امکانات با کشوری که به نمایندگی از قدرتهای شیطانی و افزوده شدن نیروی انسانی از بیش از ۴۰ کشور به ما حمله ور شد، جنگیدیم.
وی گفت: عراق از امکانات نظامی و مشاوره ای ابرقدرت های شرق و غرب برخوردار بود و با محاسبات خود قصد تصرف مرکز جمهوری اسلامی ایران به مدت یک هفته داشت و ما با ارتشی که در آن شرایط غیرمتحد و بسیج بی تجربه بودیم اما با بالاترین سرمایه ،فرماندهی امام و متابعت محض مردم که برای دنیا باورنکردنی بود، سربلند بیرون آمدیم.
شمشیری با اشاره اثرات کمک های ایران به حزب الله لبنان و روحی که انقلاب اسلامی در مردم لبنان دمید افزود: به موازات ایران ایثارگری روحیه شهدای ما باعث آگاهی و بیداری کشورهای اسلامی شد.
وی افزود: تمامی کشورهای عربی و اروپایی و آمریکا قدرت مالی و نظامی و سیاسی خود را به کمک سوریه فرستادند اما در طول پنج سال نتوانستند این کشور را ساقط کنند.
وی گفت: این مجموعه رمزهای اجراشده در ایران و حزب الله را بکار گرفتند و این از برکات بیداری اسلامی متاثر از نظام جمهوری اسلامی است.
شمشیری تاکید کرد: شهدای ما ثابت کردند می توان سالیان سال بدون نیاز به ابرقدرت ها مبارزه کرد، در جنگ بسیاری از توانمندی های خود را به فعل رساندیم اگر جنگ نبود از قدرت دفاعی و نظامی و تسلیحاتی به این حد برخوردار نبودیم.
وی گفت: امروز ابرقدرت ها باید در برابر جمهوری اسلامی خاضع باشند و در مذاکرات می بینیم یک طرف جمهوری اسلامی و یک طرف تمام قدرت ها مذاکره می کنند که این جایگاه نشان دهنده صلابت جمهوری اسلامی است.
وی گفت: برکت شهدای ما محدود به دوران انقلاب و جنگ نیست و امروز یمنی ها اگر ۱۸ ماه در برابر عربستان مقاومت کرده اند این روحیه را از شهدای ما دارند.
وی افزود: بنابراین امروز می بینیم جیزی که بدست آورده ایم در برابر چیزی که از دست داده ایم قابل بیان نیست پس نکوداشت شهدا و بسط بحث ایمان و شهادت در دنیا نیاز است.
وی تاکیدکرد: امروز عظمت صهیونیست ها و آمریکا در دنیا به خطر افتاده و بالاترین عظمت را در دنیا شیعیان دارند.
در این مراسم حضرت آیت الله مفرح زاده،امام جمعه ابوزیدآباد و بخش کویرات ضمن خوش آمدگویی به مردم این منطقه و میهمانان و مسئولین و عرض خسته نباشید به اعضای ستاد و دست اندرکاران یادواره،از حضور پرشور آنها در یادواره ی شهدای ابوزیدآباد و مدافع حرم تقدیر و تشکر به عمل آورد.

اجرای نمایشنامه مدافع حرم و پخش کلیپ های دفاع مقدس و مدافعین حرم و برپایی نمایشگاه عکس شهدا و رزمندگان و ایثارگران این منطقه از بخش های دیگر این مراسم بود.

در پایان،خادم الشهدا،مجتبی رمضانی در وصف شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم به مدیحه سرایی پرداخت.

شایان ذکر است،قبل از آغاز مراسم،نماز جماعت مغرب و عشا به امامت امام جمعه ابوزیدآباد در آموزشگاه حضرت معصومه(س)برگزار شد.

آخرین اخبار