اصفهان بسیج
فرمانده سپاه شهرضا:

تشییع شهدا در شهرستان شهرضا انقلاب بزرگی را رقم زد

فرمانده سپاه شهرضا: تشییع شهدا در شهرستان شهرضا انقلاب بزرگی را رقم زد و با وجود اینکه شهرضا در برنامه تشییع نبود با پیگیری‌های مسئولان شهرستان شهدای غواص نیز به شهرضا آمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان، سرهنگ جواد داستانی در جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا با اشاره به ایجاد پایگاه‌ فرهنگی در پارک ملت شهرضا، اظهار کرد:با ایجاد پایگاه فرهنگی در پارک ملت شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی در این پارک هستیم.

وی با اشاره تشییع باشکوه شهدای غواص و تقدیر از حضور حماسی مردم شهرضا در تشییع پیکر شهدای غواص، افزود: تشییع شهدا در شهرستان شهرضا انقلاب بزرگی را رقم زد و با وجود اینکه شهرضا در برنامهتشییع نبود با پیگیری‌های مسئولان شهرستان شهدای غواص نیز به شهرضا آمدند.

فرمانده سپاه شهرضا تصریح کرد: مردم شهرضا با حضور جانانه و با شکوه در تشییع شهدای غواص آن دردادنه‌های دست‌بسته و خط‌شکن بار دیگر با آرمان‌های نورانی شهدا تجدید میثاق کرده و استقامت و پایداری خود را در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و شهدا به نمایش گذاشتند.

وی با تأکید بر اینکه این حضور به طور قطع برای ما امید بخش و برای دشمنان موجب یاس و ناامیدی است، بیان کرد: حضور شکوهمند اقشار مختلف مردم در مراسم استقبال، وداع و تشییع این شهدای مظلوم نشان داد که شهرضای قهرمان همچون سال‌های دفاع مقدس در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب پیشتاز و پیشگام است.

سرهنگ داستانی با بیان اینکه استقرار نظام اسلامی در کنار تمامی الطاف الهی، مدیون حضور و حمایت‌های مردم بوده است،گفت: حضور مردم در تشییع شهدای غواص اخطاری به مسئولان بود که ما همیشه در صحنه هستیم و همدلی و هم‌زبانی را تاکنون در شهرستان عملی کردیم و اکنون این مسئولان هستند که باید مشکلات و معضلات زندگی آنها را حل کنند.

آخرین اخبار