اصفهان بسیج

افتتاح و معرفی مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان

مراسم افتتاح و معرفی مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان روز گذشته ۵ مهر ماه با حضور مسئولین دانشگاه و بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مراسم افتتاح و معرفی مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان روز گذشته ۵ مهر ماه با حضور مسئولین دانشگاه و بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد.

در این مراسم دکتر مومنی ریاست دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان ضمن عرض خیر مقدم، هفته دفاع مقدس را گرامی داشته و به معرفی دانشکده و گزارشی از فعالیت های آن پرداخت.

وی با اشاره به فعالیت خودجوش اساتید بسیجی در این دانشگاه، از افتتاح کانون بسیج اساتید استقبال نموده و آن را موجب تقویت فعالیت های ارزشی و انقلابی در این دانشگاه برشمرد.

در ادامه این برنامه آقای علیرضا احسان دوست با تکشر از فعالیت های ریاست دانشگاه و جناب آقای دکتر بهرامی، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای منا و شهدای مدافع حرم را گرامی داشته و با موضوع فعالیت های بسیج اساتید استان اصفهان به سخنرانی پرداخت.

وی همچنین استراتژی های سازمان بسیج اساتید و سند چشم انداز و همچنین فعالیت هایی همچون تمدن پژوهی اسلامی، سند اقتصاد مقاومتی، پیوست نگاری فرهنگی و شورای امر به معروف و نهی از منکر را مورد اشاره قرار داده و از تشکیل شورای شهرستان به محوریت یکی از دانشگاه های شهرستان خبر داد.

لازم به ذکر است در این مراسم آقای دکتر بهرامی به عنوان مدیر کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب شد.

آخرین اخبار