اصفهان بسیج

دومین جلسه شورای همفکری مرکز فضای مجازی شباب استان اصفهان برگزار شد

دومین جلسه شورای همفکری مرکز فضای مجازی شباب استان اصفهان با حضور برادر قربان پور مدیرشباب مرکز فضای مجازی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در سالن جلسات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، برادر قربان پور مدیر مرکز فضای مجازی شباب استان اصفهان ضمن عرض خوش آمد گویی و بیان اهداف این شورا اظهار داشتند:
به دستور فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ، در جهت پیگیری و رفع مشکل محتوایی رده های بسیج استان این مرکز اقدام به راه اندازی شورای همفکری شباب استان با حضور ۶۰ نفر از نخبگان شباب استان نموده است.
ایشان هم چنین خاطر نشان کردند: سازمان بسیج با اهدافی همچون حضور مؤثر، فعال سازماندهی و هدفمند رده‌های بسیج در فضای بسیج، ایجاد زمینه مشارکت و حضور فعال نیروهای انقلابی و بسیج در عرصه فضای مجازی، سازماندهی و هدفمند نمودن فعالیت‌های رده‌های بسیج، انتشار و اشتراک تولیدات بسیج در فضای مجازی، ارتباط سریع و بدون واسطه میان رده‌های بسیج از صدر تا ذیل اقدام به راه اندازی شبکه شباب نموده است.

وی تأکید کرد: دشمن در حوزه بازی های رایانه ای نفوذ بیشتری داشته به طوری که در برخی بازی های مانند انگری بردز نام ائمه و نام های خدا به دست جوان مسلمان تخریب می شود و آنها هیچ اطلاعی از این قضایا ندارند.
قربانپور افزود: ما امروزه دغدغه امنیتی نداریم بلکه اصلی ترین دغدغه ما نفوذ فرهنگی است که از نمونه های آن می توان به شبکه های اجتماعی و شبکه های ماهواره ای اشاره نمود.
مدیریت شبکه شباب استان اصفهان افزود: درصدد هستیم در تمامی پایگاه ها و منازل مسئولان را به به سیستم شباب متصل کنیم و این شبکه را به عنوان شبکه ملی اطلاعات معرفی نماییم.
 درپایان جلسه هر کدام از اعضا اقدام به بیان مشکلات شباب و پیام رسان سروش و سلام نموده و نسبت به توجیه افراد در جهت عضویت در باشگاه خبرنگاران شباب اقدام شد.
/ انتهای خبر

آخرین اخبار