اصفهان بسیج
بیانیه سازمان بسیج هنرمندان بمناسبت گرامیداشت 13آبان

در راه مبارزه با استکبار، آنی ولحظه ای آرام نخواهیم گرفت

سازمان بسیج هنرمندان اصفهان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد این روز بر حضور در صحنه های انقلاب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سازمان بسیج هنرمندان اصفهان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد این روز بر حضور در صحنه های انقلاب تاکید کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرات تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به معنای هدایت آفرینی در رفتار ملت ها وکشور های دنیا بدون تهدید وارعاب به شمار آورد.

این انقلاب گرانمایه از رهگذر آرمان های حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری، در طول ۳۷سال ،صدور انقلاب وتفکر استکبار ستیزی را به دستان توانمند جوانان برومند ایران اسلامی داشته است که این در مقاطع مختلف از عمر با برکت این نظام مشاهده گردیده و موجب بیداری کشورهای مسلمان و اعلام تبعیت آنها ازگفتمان حضرت امام (ره) در جبهه مقاومت از آن جمله می باشد.

استکبار ستیزی برخواسته از روح عدالت خواهی ملت عزیزمان بوده و روز به روز در دل وجان اقشار مختلف علی الخصوص هنرمندان انقلابی وبصیر شکوفا تر شده است وشاهد این مدعا حضور به موقع در میدانهای حساسی چون راهپیمایی ۱۳ آبان علیه استکبار جهانی در راس آنها آمریکای جنایتکار،انگلیس واسرائیل خبیث وملعون دانست که حکایت از احساس مسئولیت آنان در قبال سرنوشت تمامی مردم آزادیخواه وعدالت جوی جهان دارد.

نظام اسلامی ایران امروز در عرصه بین الملل در تمامی کرسی های مطالبه گری وعدالتخواهی همصدا با سایر ملل مسلمان وآزادی خواه اعلام می دارد نظام کفر به پایان راه خود رسیده وخیلی نزدیک است که شاهد فروپاشی واضمحلال آنها باشیم.

چه کسی می تواند جنایات امریکای پلید در حق ملت ایران آن هم بعد از انقلاب تا کنون را نادیده بگیرد؟این جرثومه فساد واستکبار به قدری برملل مظلوم جهان جنایت مرتکب شده که در یک روز و چند روز وهمچنین در سطح یک کنفرانس ودادگاه نمی شود جنایاتش را احصاء کرد.آری امروز محاکمه سران جنایت کار به دست مردم جهان در حال انجام است وما هنرمندان بسیجی پیرو خط امام ورهبری در استان اصفهان همصدا با مردم اقصی نقاط ایران عزیز با زبان وقلبی ولایی اعلام می داریم در روز ۱۳آبان صدای عدالتخواهی واستکبار ستیزیمان را به گوش جهانیان خواهیم رساند وتا تسخیر تمامی لانه های جاسوسی آمریکا واستکبار جهانی در بلاد اسلامی آنی ولحظه ای آرام نخواهیم گرفت.

اما مستکبرین ودست نشانده های مغفول داخلیشان بدانند هنرمندان مومن و متعهد با حضور در راهپیمایی پر برکت ۱۳آبان یک بار دیگر با اعلام تبعیت از فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) آمادگی هرگونه جان فشانی در این راه مقدس را خواهند داشت.

آخرین اخبار