اصفهان بسیج

ملت ما بعد از بیست و شش سال مرگ بر آمریکا را فراموش نمی کند

سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد این روز بر حضور در صحنه های انقلاب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سازمان بسیج هنرمندان اصفهان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد این روز بر حضور در صحنه های انقلاب تاکید کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

این که می بینید ملت ما بعد از بیست و شش سال مرگ بر آمریکا را فراموش نمی کند، بخاطر این است که غفلت از توطئه استکبار جهانی همان و اسیر توطئه شدن همان. در واقع مرگ بر آمریکایی که مردم ما می گویند، مثل همان اعوذ بالله من الشیطان الرجیم است که اول هر سوره قرآن قبل از بسم الله الرحمن الرحیم گفته می شود ( مقام معظم رهبری ۱۳۸۳/۱۲/۲۴)

انقلاب اسلامی ایران را می توان تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به شمار آورد و مقوله استکبار ستیزی برخواسته از روح عدالت خواهی ملت عزیزمان است که روز به روز در دل و جان اقشار مختلف علی الخصوص نسل نوجوان و جوان انقلابی و بصیر، تنومندتر و نیرومند تر می گردد.

۱۳ آبان هر سال، یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی و عدالت گستری بت شکن زمان، امام خمینی(ره) علیه سلطه آمریکای جهانخوار و تبعید ایشان است که با عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان عزیزی که در مقابل دانشگاه تهران بدست نظامیان رژیم منحوس پهلوی، مظلومانه به شهادت رسیدند، آغشته گردید.

یوم الله سیزده آبان از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است که نماد درهم تنیدگی، خردمندی، درایت، عقلانیت و تجلی خشونت ستیزی و ظلم ستیزی دانش آموزان بصیر و شجاع است اما این در حالی است که برخی از شیفتگان غرب در داخل کشور با فراموش کردن خباثت آمریکا به بهانه صلح طلبی و با استناد به  سند جهانی ۲۰۳۰  سعی در بزک کردن چهره منفور آمریکا دارند.

حال که ۳۸ سال از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا می گذرد، دشمنی آمریکا علیه ملت و دولت ایران همچنان ادامه دارد و در دوران پسابرجام با نفوذ در مراکز تصمیم گیری مانند آموزش و پرورش قصد به انحطاط کشاندن نسل جوان و اضمحلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند.

باید از برخی مسئولان و تصمیم گیرانی که پروژه نفوذ دشمن را توهم توطئه می پندارند و قصد مصالحه با آمریکا را دارند پرسید: چه کسی می تواند جنایات آمریکای پلید را در حق ملت ایران آنهم از بعد از انقلاب تا کنون نادیده بگیرد؟

آیا حذف درس شهید فهمیده از کتاب درسی، حذف درس کلاس چهارم با موضوع آتش زدن مسجد الاقصی، عدم اشاره به موضوع ۱۳ آبان در هفت نشریه رشد نمونه ای از نفوذ جهت جدایی روح دشمن شناسی از نسل جوان نیست؟

 

ما فرهنگیان بسیجی، ۱۳آبان را صرفاً یک رویداد تاریخی نمی دانیم بلکه این روز را واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار می پنداریم که در هر کدام از رخدادهای آن مصادیقی از پایداری، فداکاری، مقاومت اسلامی و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان، استکبار و نظام سلطه از سوی ملت مجاهد و غیور ایران اسلامی وجود دارد.

 

ما فرهنگیان بسیجی همراه با سایر مسئولان و نخبگان جامعه ضمن ابراز نفرت و انزجار خود از شیطان بزرگ، روز ۱۳ آبان را روز تحقق شعار مرگ بر آمریکا دانسته و ضمن اینکه خود را ادامه دهنده راه شهدا می دانیم، فریاد مرگ بر استکبار را به گوش جهانیان می رسانیم و در راه استقلال این مرز و بوم و مبارزه عملی با سلطه جویی استکبار جهانی از هیچ جهادی اعم از جهاد علمی، فرهنگی و اقتصادی فروگزار نخواهیم کرد و در راه اعتلای آرمان های کشور عزیزمان ایران اسلامی و درعرصه های مختلف به ویژه در سنگر تعلیم و تربیت به تجربیات و انتقال آن به دانش آموزان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

در پایان از همه برادران و خواهران ایمانی دعوت می‌ کنیم تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ولایت پذیری، دشمن شناسی و استکبار ستیزی خود را به جهانیان نشان دهیم.

آخرین اخبار