اصفهان بسیج

از نفس افتادگان داخلی خطرشان بیشتر از دشمنان خارجی است/آمار بیکاری در زرین شهر دردآور است

کدخبر: 27194
آبان ۲۲, ۱۳۹۵ در ساعت ۱۲:۱۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ سید مجتبی خادمی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه زرین شهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) گفت: تمام انسان های آزاده و مشتاق اهل بیت(ع) با حضور خود در راهپیمایی اربعین امسال حماسه ی دیگری را رقم خواهند زد.

خادمی با بیان اینکه دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) چشم دیدن چنین حضوری را ندارند تصریح کرد: امام حسین(ع) احیاء کننده اسلام حقیقی بود و گروه هایی نظیر وهابیت و رژیم منفور آل سعود که امروزه حامیان اسلام آمریکایی در جهان هستند، چشم دیدن چنین حماسه باشکوهی در ایام اربعین را ندارند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با اشاره به خطرات ناشی از جبهه استکبار که اسلام حقیقی را تهدید می کند، خاطرنشان کرد: اسلام دشمنان زیادی دارد اما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که از نفس افتادگان داخلی و منافقان، خطرشان بیشتر از دشمنان خارجی است.

وی افزود: امروز هستند افرادی که در فهم دین دچار اشکال می شوند و جزء از نفس افتادگان، خستگان و دنیا طلبانی که مغلوب امیال نفسانی و دچار آفت زدگی شده اند به حساب می آیند.

خادمی در ادامه ساده زیستی مسئولان کشور را یک امر ضروری در جامعه دانست و متذکر شد: اشرافی گری و حقوق های نجومی مقدمه بسیاری از فسادهای اخلاقی، سیاسی و اعتقادی در جوامع بشری است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان تصریح کرد: مسئولان کشورمان در هر رده ای که هستند باید با الگوگیری از زندگی شخصی امامین انقلاب اسلامی ایران، ساده زیستی را سر لوحه ی زندگی خود قرار دهند.

وی توجه به الزامات اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور را از دیگر ضروریات جامعه دانست و تاکید کرد: امروز مسئله اول کشور حل مشکلات اقتصادی است و تنها راه علاج آن عملیاتی شدن فعالیت ها در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

خادمی در پایان با بیان اینکه میزان آمار بیکاری در زرین شهر دردآور است متذکر شد: در مدت گذشته شاهد تعطیلی تعداد قابل توجهی از صنایع و کارگاه ها در این منطقه بودیم که جای بسی تاسف دارد که چنین شهرستانی آن هم با داشتن چنین ظرفیت هایی در صنایع مختلف، از بیکاری رنج ببرد.

انتهای پیام/لنجانا