اصفهان بسیج

دولت روح سرگردان برجام را به حال خودش بگذارد/دولت با حاشیه پردازی اولویت های کاری خود را فراموش نکند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لنجان متذکر شدند: دو وزیر از طرف رئیس جمهور مامور شده اند که به مساله لغو سخنرانی بپردازند که ای کاش چنین دستوراتی را از جانب رئیس جمهور در خصوص مشکلات اصلی کشور همچون معیشت مردم شاهد بودیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای را به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

در این بیانیه آمده است: بسیج برگ برنده و سرنوشت ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با جبهه استکبار و تهدیدات فراروی انقلاب و میهن اسلامی است که می تواند با پرورش نیروهای ارزشی در جهت رشد و تعالی کشورمان گام بردارد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لنجان در این تاکید کرده است: همه عالم بدانند که دانشجویان بسیجی با تمام توان خود در عرصه های محتلف حضور دارند و در صورت هرگونه خطای محاسباتی از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چنان درس سخت و پشیمان کننده ای به آنان خواهد داد که درس عبرتی برای همگان باشد.

دانشجویان با بیان اینکه بسیج میقات دلدادگان حسینی و معراج اندیشه ناب و والای اسلامی است تصریح کردند: بسیج مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که جان خود را برای دفاع از آموزه های ناب اسلام محمدی(ص) فدا کردند و مصداق آیه شریفه ” لن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا ” در برابر زیاده خواهی های دنیای استکبار ایستادگی کردند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لنجان در این بیانیه به صراحت آورده است: آحاد جامعه به ویژه مسئولان کشورمان باید توجه داشته باشند که یکی از توطئه های دشمنان کشورمان حذف مبانی اعتقادی و تضعیف بنیان های دینی و اخلاقی و نیز به حاشیه بردن روحیه استکبار ستیزی مردم است که باید در مقابله با چنین توطئه هایی خود را به سلاح بصیرت مجهز کنیم.

دانشجویان در این بیانیه با اشاره به بدعهدی های جبهه استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار متذکر شدند: با اینکه سیاهه جنایات ایالت متحده آمریکا در قبال کشورمان فراموش نشدنی است اما عده ای درصددند این جنایات را به حاشیه ببرند و زمینه های دوستی با گرگ زمانه را فراهم کنند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با توجه به بدعهدی آمریکا در اجرایی کردن برجام خواستار شدند: دولت روح سرگردان برجام را به حال خودش بگذارد و بیش از این انرژی و تمرکز خود را روی مقوله ای که از ابتدا نتیجه اش مشخص بود نگذارند.

در این بیانیه می خوانیم: اخیرا و در جریان لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در یکی از شهرهای کشورمان حواشی در کشور به راه افتاد که واکنش های قابل تاملی از جانب دولتمردان را به دنبال داشت.

دانشجویان با بیان اینکه دولت با حاشیه پردازی اولویت های کاری خود را فراموش نکند متذکر شدند: دو وزیر از طرف رئیس جمهور مامور شده اند که به مساله لغو سخنرانی بپردازند که ای کاش چنین دستوراتی را از جانب رئیس جمهور در خصوص مشکلات اصلی کشور همچون معیشت مردم شاهد بودیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان در پایان تاکید کرده است: با توجه به درپیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان از دولت محترم انتظار می رود تا از دو قطبی سازی جامعه که یکی از سناریو های اصلی دشمنان در کشورمان است جلوگیری کند و به مسائل حاشیه ای دامن نزند.

والسلام علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار