اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان

تجلیل از بسیجیان نمونه شهرستان لنجان/برگزاری بیش از ۱۷۱ عنوان برنامه در هفته بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان متذکر شد: بصیرت افزایی یکی از ضروریات امروز جامعه است و در همین راستا در تمامی رده های بسیج شهرستان لنجان شاهد برگزاری نهضت های روشنگری خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه شهرستان لنجان با توجه فرارسیدن هفته بسیج گفت: در این هفته بیش از ۱۷۱ عنوان برنامه در شهرستان لنجان برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار حجت الله صفرپور با بیان اینکه هفته بسیج زمان مناسبی برا ارائه گزارش عملکرد بسیجیان در حوزه های مختلف است خاطرنشان کرد: بسیج بر اساس مولفه هایی که در دستور کار خود دارد در عرصه مختلفی نظیر اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به ایفای نقش پرداخته است.

وی ترویج فرهنگ اقتصادمقاومتی و حمایت از نیروهای بومی را یکی از اقدامات شاخص بسیج شهرستان لنجان برشمرد و تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج لنجان با روحیه و عزم و اراده جهادی خود در عرصه های مختلف اقتصادی شهرستان ورود پیدا کرده و با بررسی های کارشناسی و ارائه تسهیلات مالی، فرصت های شغلی ارزنده ای را برای  مردم این منطقه ایجاده کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان در ادامه از تجلیل بسیجیان نمونه این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره خلاقیت و ابتکارات و تجلیل از نخبگان بسیجی در عرصه های مختلف از جمله برنامه هایی است که در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

صفرپور با اشاره به محورهای برنامه سپاه شهرستان در هفته بسیج تشریح کرد: در این هفته بیش از ۱۷۱ عنوان برنامه اجرا خواهد شد که از جمله آن ها می توان به برگزاری صبحگاه ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان، اکران فیلم مقاومت، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی، سرکشی از خانواده معزز شهدا و تجمع بزرگ مدافعان حرم شهرستان لنجان اشاره کرد.

وی در پایان برگزاری نهضت های روشنگری با موضوع انقلابی گری را یکی دیگر از برنامه های محوری سپاه لنجان در هفته بسیج برشمرد و تصریح کرد: بصیرت افزایی یکی از ضروریات امروز جامعه است و در همین راستا در تمامی رده های بسیج شهرستان لنجان شاهد برگزاری نهضت های روشنگری خواهیم بود.

انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار