اصفهان بسیج

بسیج چشم بیدار نظام برای مقابله با پروزه نفوذ دشمن است/باید پاسخ دندان شکنی به بدعهدان داده شود

حجت الاسلام علیرضا فرهنگ می گوید: بسیجی کسی است که اصول و آرمان های انقلاب را قبول دارد و با تمام وجود خود از این آرمان ها صیانت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، امام جمعه باغ بهادران در خطبه های نماز جمعه روز گذشته باغ بهادران ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز نبی مکردم اسلام(ص) گفت: با توجه به ریزش هایی که اصحاب پیامبر اکرم(ص) داشتند، شناخت جایگاه حضرت محمد(ص) و ائمه علیهم السلام برای این زمان نیازی ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ متذکر شد: تلاش پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) برای مبارزه با کفر بخاطر تحقق عدالت و حاکمیت اسلامی در عالم بود اما متاسفانه عده ای از نابخردان و ظالمان زمانه چنین عدالتی را بر نتافتند و قصد جان این عزیزان را کردند و آنها را یکی پس از دیگری به شهادت رساندند.

خطیب نماز جمعه باغ بهادران با بیان اینکه در هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین قرار داریم تصریح کرد: ضمن تقدیر از بسیجیان شرکت کننده در نماز جمعه و اجتماع امروز بسیجیان به سه نکته از فرمایشات رهبر حکیم انقلاب امام خامنه ای( مد ظله العالی) در جمع بسیجیان اشاره می کنم.

امام جمعه باغ بهادران با بیان این مطلب که بسیجی باید از لحاظ ایمان و عمل به دستورات دین الگو باشد تا بتواند به اهداف انقلاب برسد یادآور شد: حضرت آقا فرمودن بسیج جناحی نیست، بسیج مال انقلاب است اگر هم دوگانگی در این میان وجود دارد، دوگانگی انقلابی و غیر انقلابی است.

وی بسیج را چشم بیدار نظام برای مقابله با پروزه نفوذ دشمن دانست و خاطرنشان کرد: بسیجی کسی است که اصول و آرمان های انقلاب را قبول دارد و با تمام وجود خود از این آرمان ها صیانت می کند.

حجت الاسلام فرهنگ در ادامه با اشاره به بدعهدی های غرب علیه کشورمان تاکید کرد: آمریکا دارد از برجام برای رسیدن به اهداف خود که همان نفود و فشار بر ایران است استفاده ابزاری می کند و متاسفانه عده ای از مسئولان داخلی ما قائل به چنین موضوعی نیستند.

امام جمعه باغ بهادران در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان کشورمان در مقابله با این بدعهدی ها نباید تنها به چند جمله ضعیف از طرف سخنگوی وزیر امور خارجه اکتفا کنند و باید به طور صریح وشفاف پاسخ دندان شکنی به این بدعهدان داده شود.

انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار