اصفهان بسیج

آنان که راه و کلام امام را فراموش کرده اند وصیتنامه ایشان را مشق شب خود قرار دهند

احمد راجی می گوید: آنان که راه و کلام امام را فراموش کرده اند وصیتنامه ایشان را مشق شب خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان در سخنرانی بین دو نماز روز گذشته شهر زاینده رود گفت: رحلت جانسوز حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را خدمت همه آزادگان جهان تسلیت عرض می کنم.

احمد راجی با بیان اینکه ظالمان زمانه پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) فرزند ایشان و امامان شیعه را به شهادت رساندند اظهارکرد: درصدر اسلام منحرفان زمانه حتی به دردانه پیامبر اکرم(ص) هم رحم نکردند و حضرت فاطمه الزهرا(س) را هم به شهادت رساندند.

وی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج خاطرنشان کرد: یکی از ماندگارترین یادگار امام راحلمان همین بسیج مردمی است که در حال خدمت به اقشار مختلف مردم جامعه است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با توجه به پیشرفت های علمی در کشور تصریح کرد: دستاوردهای علمی ایران در زمینه های موشکی، هسته ای، نانو تکنولوژی و مواردی از این دست نشأت گرفته از همین تفکر بسیجی است.

راجی با بیان اینکه انحراف از خط ولایت و رهبری از هیچ کسی پذیرفته نیست متذکر شد: به آنان که راه و کلام امام خمینی(ره) را فراموش کرده اند توصیه می کنیم که وصیتنامه امام روح الله را مشق شب خو قرار دهند.

وی توجه به مشکلات معیشتی مردم و ارائه راهکار برای حل این مشکلات را ضروری دانست و گفت: موشکافی برای یافتن دلیل لغو کنسرت ها و سخنرانی ها که موجب دوقطبی سازی فضای جامعه و تکمیل سناریوی دشمن در ماه های منتهی به انتخابات است کمکی به معیشت مردم نخواهد کرد.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان در پایان اظهار کرد: افرادی که پیش از این برای بهبود معیشت مردم به خارج از مرزها دل بسته بودند امیدواریم با اقدامات اخیر غرب و اعمال تحریم های ۱۰ ساله جدید علیه کشورمان ناامید شده باشند از این پس به توانمندی های داخلی جوانان کشورمان تکیه کنند.

انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار