اصفهان بسیج
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان:

دولت خروجی جلسات ستادهای اقتصاد مقاومتی در کشور را به مردم اعلام کند/مذاکره کنندگان با کدخدا به اشتباه خود پی برده اند

رضا رستاقی می گوید: دولت خروجی جلسات ستادهای اقتصاد مقاومتی در کشور را به مردم اعلام کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه فولادشهر گفت: پیش از هر صحبتی ایام رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت جانسوز امام حسن(ع) و امام رضا(ع) را خدمت برادران و خواهران ایمانی خودم که در صفوف آسمانی و دشمن شکن نماز جمعه فولادشهر حضور دارند تسلیت عرض می کنم.

رضا رستاقی افزود: هفته ای که در آن قرار داریم به نام هفته بسیج مزین شده است، هفته ای که ما را به یاد فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) می اندازد که جای دارد از همین تریبون به معرفی برخی از شاخصه های این سازمان بپردازیم.

وی با تاکید بر ترویج روحیه بسیجی در جامعه یادآور شد: در تفکر بسیجی استقلال و خود کفایی و برنامه ریزی صحیح و اعتماد به قدرت مردم و توکل به خدا و نهایتا عمل میدانی حرف اول را میزند، همان چیزی که امروزه جای خالی آن را در تصمیمات اجرایی کشور احساس می شود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان تصریح کرد: به آن دسته از منحرفان خسته دل و دنیا طلبانی که بذر اشرافی گری را پس از انقلاب در کشور پاشیده اند یادآور می شویم که وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام روح الله را مشق شب خود قرار دهند.

رستاقی با بیان این مطلب که در تفکر بسیجی اعتماد به دشمن جایگاهی ندارد تشریح کرد: چگونه می توان دشمن مکاری مثل آمریکا را که تاکنون از هیچ جنایتی علیه بشریت خصوصا ملت ایران فروگذار نکرده است به حال خودش رها کنیم کما اینکه اخیرا هم شاهد خصومت این دیوصفتان در جریان اعمال تحریم های ۱۰ ساله علیه کشورمان بودیم.

وی با توجه به مشکلات معیشتی مردم در جامعه متذکر شد: چرا بعد از گذشت ۹ماه از سال جدید هنوز خروجی جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دولت در کشور برای مردم جامعه قابل رویت نیست.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با تاکید بر اینکه دولت باید خروجی جلسات ستادهای اقتصاد مقاومتی در کشور را به مردم اعلام کند خاطرنشان کرد: بجای موشکافی برای یافتن دلایل لغو کنسرت ها و سخنرانی ها به مشکلات عمده و اساسی ملت ایران بپردازید.

رستاقی در پایان یادآور شد: دولت تدبیر و امید باید در پایان عمر سیاسی خود به حل اساسی مشکلات معیشتی مردم مطابق با وعده های انتخاباتی سال۹۲ خود همت بگمارد نه اینکه خود را درگیر مسائل حاشیه ای کند.

انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار