اصفهان بسیج

دولت به جای حاشیه پردازی مطابق وعده های انتخاباتی سال۹۲ خود عمل کند/روحیه انقلابی گری شاخصه بسیجیان است

علیرضا رئیسی می گوید: دولت به جای حاشیه پردازی مطابق وعده های انتخاباتی سال۹۲ خود عمل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان در سخنرانی بین دو نماز روز گذشته شهر ورنامخواست ضمن تسلیت به مناسبت ایام رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام دوم و هشتم شیعیان جهان گفت: روزهای پایانی ماه صفر یادآور خاطره های بسیار تلخی است که تمام مسلمانان جهان را اندوهگین کرده است.
وی با بیان اینکه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب را به همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم یادآور شد: روحیه انقلابی گری یکی از شاخصه بسیجیان است و چنین مولفه ای هیچ گاه در بسیج فراموش نخواهد شد.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با توجه به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب امام روح الله(ره) اظهار کرد: مسئولان کشورمان باید توجه داشته باشند که به طور یقین اگر نوای دلنشین بسیج بر کشوری طنین انداز شود چشم طمع جهان خواران و مستکبران از آن قطع خواهد شد.
رئیسی در ادامه توجه به مشکلات اساسی کشور و پرهیز از هرگونه حاشیه پردازی را ضروری دانست و تاکید کرد: دولت به جای حاشیه پردازی مطابق وعده های انتخاباتی سال۹۲ خود عمل کند.
وی افزود: زمانی که دشمنان ما به دنبال استحاله تفکر و روحیه مقاومت و استکبارستیزی از ذهن مردم و خصوصا مسئولان و نخبگان کشور است جای بسی تامل دارد که شاهد برخی فرافکنی ها از جانب مسئولان داخلی کشورمان باشیم.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان متذکر شد: دشمنان ما دیگر به دنبال تغییر نظام نیستند بلکه به دنبال تغییر رفتار ایران هستند، تغییری که دگرگونی ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.
رئیسی در پایان داشتن بصیرت را لازمه آحاد جامعه دانست و تصریح کرد: در تفکر بسیجی همه ی جهان آمریکا نیست که سر آخر بگوییم، بیایید باجهان تعامل کنیم تا نان و آبمان تامین شود، بلکه در چنین فرهنگی توکل بر خدا، تکیه بر توانمندی های داخلی و داشتن روحیه مقاومت و استکبارستیزی در راس قرار دارد.
انتهای پیام/لنجانا

آخرین اخبار