اصفهان بسیج

آمادگی بسیج سازندگی سپاه نطنز برای جمع آوری کمک های مردمی برای جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم

بسیج سازندگی سپاه نطنز طی پیامی آمادگی خود را برای جمع آوری کمک های مردمی برای جبهه های مقاومت و مدافعان حرم اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، بسیج سازندگی سپاه نطنز طی پیامی آمادگی خود را برای جمع آوری کمک های مردمی برای جبهه های مقاومت و مدافعان حرم اعلام کرد.

در این پیام آمده است

بسمه تعالی

کمک به مظلومان و ملت های مسلمان که زیر تیغ غرب و تکفیری ها گیر افتاده اند وظیفه ای انسانی و شرعی است، برادران مسلمان و البته همسایه ما دچار ظالمانی شده اند که بر ماست دست یاری به سمت آنها دراز کنیم.

یقینا یکی از اهداف استکبار و داعش در آینده و همانطور که بارها خود اعلام کرده اند ایران است. ایران مرکز انقلابی شیعی است که یقینا آنها نه از نظر تفکری با آن میانه ای دارند و نه از نظر ساختاری با نظامی که آسیب رساندن به آن از اهداف اربابان آنها می باشد در صلح خواهند بود و یقینا برای رسیدن و آسیب رساندن به آن برنامه خواهند داشت

باید امروز به جای تن دادن به شبهات  ایجاد شده درباره چرایی کمک به  ملت سوریه و عراق با حمایت از مدافعان حرم و جبهه مقاومت به حفظ امنیت داخلی و پاک کردن سایه ناامنی بر منطقه کمک کرد. حضور ما در عراق و سوریه و به جان خریدن خطرات و هزینه ها در کیلومترها دور تر از مرزها حاصلش امنیت و آرامش امروز ما در داخل کشور است.

در این راستا به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند به علت برودت و سرمای شدید هوا در کشور سوریه ، معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز و کلیه ی حوزه ها و پایگا های مقاومت بسیج در سطح شهرستان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی از جمله لباس گرم ، پتو ، دستکش و کلاه زمستانی ، نیم پوتین ، جوراب ، بادگیر ، چفیه ، اورکت، کلوچه ، آجیل ، نان خشک،حلوا ارده،نبات ، خرما ، تن ماهی ، عسل ، انجیر خشک ، کشمش ، پتوی نو و دست دوم ، مواد غذایی کنسروی و خشک ، مواد شوینده و …) جهت ارسال به رزمندگان مدافع حرم و مردم مظلوم حلب در کشور سوریه برای مقابله با داعش می نماید. همشهریان گرامی و دوستداران اهل بیت می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به رده های بسیج در سطح شهرستان نطنز تحویل نمایند تا به عنوان مدافع حرم همواره پرچمدار مبارزه با یزیدیان زمان باشند.

آخرین اخبار