اصفهان بسیج

دومین رزمایش سراسری شباب استان اصفهان

دومین رزمایش سراسری شباب استان اصفهان با پیام جانشین فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان سردار فدا آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، برادر محمد قربان پور مدیر شباب مرکز فضای مجازی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان افزودند : رزمایش استانی شباب از ۲۰ الی ۲۵ آذرماه برگزار و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

ایشان هم چنین افزودند: تمام ابرقدرتها و نوکرانشان به سرکردگی صدام ملعون، علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی با یکدیگر هم قسم شدند و ۸ سال جنگ تحمیلی را به راه انداختند. همان زمان به برکت الطاف امام زمان علیه السلام و تدابیر امام بزرگوارمان حضرت امام خمینی(ره) و همچنین ولایت­ پذیری بسیجیان­ گوش به فرمان،

توانستیم، پس از۸ سال دشمن را سرجایش بنشانیم و همه حامیان آنها را درسی اساسی بدهیم و خیال تجاوز و حمله به یک کشور مستقل و آزاده را ، خیالی باطل برای آنها تداعی کنیم. بطوری که هم اکنون، خاطرات آن روزها برای همه دشمنان نظام جمهوری اسلامی، خواب آنها را پریشان کرده و از صدور و گسترش انقلاب اسلامی در میان کشورهای جهان و مستضعفین عالم، وحشت دارند.

امروز صحنه جنگ عوض شده است. یک روز جنگ سخت بود و امروز جنگی نرم در پیش است. آنروز دشمن و منطقه جنگ و مرزها مشخص بودند؛ اما امروز دشمن در پوششهای مختلف توانسته، درسطوح زندگی ما نفوذ کرده و تمام ارکان نظام و خانواده ما را در اهداف خود قرار دهد.اگر آنروز به رهبری امام عظیم الشان بنیان گذار انقلاب اسلامی، توانستیم در جنگ نظامی بر دشمن غلبه کنیم؛ امروز نیز با رهبری حکیمانه امام خامنه ای عزیز خواهیم توانست در عرصه جنگ نرم بر دشمن غلبه کرده و انقلاب اسلامی خودمان را در فضای مجازی به اقصا نقاط جهان صادر کنیم. به قول فرمایش رهبر عزیزمان: فضای مجازی امروزاز فضای حقیقی زندگی ما چند برابر بزرگتر شده است. پس سپاه استان میبایست برای این فضای گسترده و موثر، برنامه های دقیق و هدفمند داشته باشد. همانطورکه بسیج در همه عرصه های دیگر با هدایت ولی فقیه زمان امام خامنه ای عزیز، چون ماه تابان درخشیده است؛ امروز نیز بسیجیان با حضور حکیمانه، به هنگام و موثر خود میتوانند صدور انقلاب اسلامی در این فضای غبارآلود را رقم بزنند.

در همین راستا رزمایش فضای مجازی شباب با حضور ۳ هزار رده مقاومت و بیش از ۳۰۰۰۰ هزار بسیجی در دو محور عملیاتی امروز شنبه ۲۰ آذرماه تا ۲۵ آذرماه برگزار خواهد شد و امیدواریم که بسیجیان عزیز همانند رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس با حضور جدی و سازماندهی خود بتوانند به اهداف پیش بینی شده رزمایش دست یابند. عالم محضر خداست و فضای مجازی بخشی از این عالم است و هر اقدام شما بسیجیان در فضای مجازی در پیشگاه خداوند یکتا ثبت خواهد شد.این اخلاص و ایمان شما بزرگواران، آینده ای سربلند و پیروز را در عرصه فضای مجازی نوید می دهد. بنده به این تقوای شما بسیجیان در همه عرصه ها و بالاخص در عرصه فضای مجازی غبطه می خورم و امیدوارم خدا مرا با شما بسیجیان محشور فرماید. رزمایش فضای مجازی شباب را آغاز می کنیم با رمز:

یا محمد رسوال الله (ص)

 

آخرین اخبار