اصفهان بسیج

حضور هادی سیاسی کشور در جمع پایوران ناحیه شاهین شهر و میمه

با هدف آشنایی پایوران سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه نشست سیاسی با حضور هادی سیاسی کشوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نشست سیاسی ویژه پایوران سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه با حضور دکتر رضا زاده از هادیان سیاسی کشوری در سالن جلسات ناحیه برگزار شد.
دکتر رضا زاده با تاکید بر اهیمت مساله نفوذ گفت:آنقدر مساله نفوذ مهم است که مقام معظم رهبری مد ظله العالی از دیدار دانش آموزان تا خبرگان رهبری روی نفوذ دشمن تاکید فراوان دارند.
وی افزود:دشمن ۳۸ سال است در حال توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران است و اکنون دنبال حربه ای خطرناک برای نابودی انقلاب است و این حربه نفوذ می باشد.
هادی سیاسی کشوری با تاکید بر قدرت جمهوری اسلامی در منطقه گفت:از همه لحاظ در منطقه در قدرت مطلق هستیم و منطقه با محوریت مقاومت به پیش می رود که این راه هم مدیون مقام معظم رهبری مد ظله العالی و شهدای مدافع حرم هستیم.
دکتر رضا زاده خاطر نشان کرد:در این پیچ تاریخی حساس و در اوج قدرت باید جلوی نفوذ را گرفت بنابراین وظایفی بر دوش شما قرار دارد:اول تبیین و روشنگری مساله نفوذ،دوم جاذبه های انقلاب را بالا بیریم و دایره مخلصین را گسترش دهیم،سوم آرمان گرای واقع بین باشیم و تکلیف گرای معطوف به نتیجه باشیم.
در پایان به تعدای از سوالات مطرح شده توسط دکتر رضا زاده پاسخ داده شد.

2

آخرین اخبار