اصفهان بسیج

بسیج جامعه پزشکی می تواند مسائل ساختاری نظام را به دقت بررسی کند

ابوالفضل ابوترابی: رهبر معظم انقلاب با این که خیلی ها مخالف بودند اما تدابیری را اتخاذ کردند و مسائلی را در خشت خام دیدند و امروز آن تدابیر عامل آزادی حلب شد و ایشان دانست که اگر بخواهند با حرف های روشنفکر نماها کشور را رها کنند، امروزه برای مبارزه با داعش باید کف خیابان های اصفهان شهید می دادیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در یکصد و شصتمین جلسه شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی اصفهان تقدیر از مجموعه بسیج جامعه پزشکی استان در تشریح وضعیت تخصصی حوزه سلامت در ساختمان بهارستان گفت: امروزه کشور ما درگیر مشکلات ساختاری است که حقوق های نجومی در نتیجه این مشکلات است.

ابوالفضل ابوترابی افزود: طرح تحول نظام سلامت هم چون ساختار سیستمی مناسبی از ابتدا نداشته امروزه با مشکلاتی همراه شده و چندین ماه می گذرد ولی هزینه ها پرداخت نشده و این طرح شبیه به کشتی به گل نشسته شده است.

وی خاطر نشان کرد: مسائل نظام باید از قبل برنامه ریزی شوند و روی طرح های مختلف مطالعه صورت بگیرد و در این بین بسیج جامعه پزشکی می تواند در حوزه تخصصی خود مسائل ساختاری نظام را به دقت بررسی کند.

ابوترابی همچنین ضمن بیان این که زمزمه هایی مبنی بر دست داشتن برادر یکی از مسئولین در حقوق های نجومی اظهار کرد: اگر بخواهیم مثل گذشته کشور را اداره کنیم هر روزه باید شاهد اختلاس های جدیدتری باشیم و حقوق های نجومی دیگری را شاهد باشیم.

این نماینده تصریح کرد: امروزه بیداری اسلامی در جهان گسترش پیدا کرده است و از طرفی هم شاهد اتفاقات جدید مانند نصب عکس مقام معظم رهبری در قاهره و تدابیر هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب هستیم.

نماینده مردم نجف آباد ابراز داشت: تولد دوباره ای در خاورمیانه به نفع مقاومت شکل گرفته که نتیجه آن تمکین کردن روسیه در برابر جمهوری اسلامی است و همچنین برای چندمین بار پوتین خدمت مقام معظم رهبری نامه می نویسند و از شجاعت ایرانیان در سوریه غبطه می خورد؛ چرا که شجاعت همراه با لطافت را در ارتش خودش نمی بیند.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب با این که خیلی ها مخالف بودند اما تدابیری را اتخاذ کردند و مسائلی را در خشت خام دیدند و امروز آن تدابیر عامل آزادی حلب شد و ایشان دانست که اگر بخواهند با حرف های روشنفکر نماها کشور را رها کنند، امروزه برای مبارزه با داعش باید کف خیابان های اصفهان شهید می دادیم.

ابوترابی گفت: تدابیر رهبری ما را تبدیل به یک قدرت بین المللی کرد اما چه کنیم که از داخل مشکل داریم و برخی مسئولین نفوذ را جلوگیری نمی کنند و ماجرای جیسون رضائیان را فراموش می کنند.

آخرین اخبار