اصفهان بسیج
حجت الاسلام اکبر احمدی:

بازدید حوزه نمایندگی ولی فقیه از حوزه شهید تندگویان ناحیه شاهین شهر و میمه

براینکه رسول خدا را اسوه قرار دهیم باید با سیره نبوی آشنا شویم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه در راستای سرکشی و نظارت از حوزه های زیر مجموعه با حضور در حوزه شهید تندگویان پالایشگاه اصفهان از عملکرد حوزه بازدید به عمل آورد.
در ابتدا جناب سروان فرزانیان فرمانده حوزه گزارشی از عملکرد حوزه ارائه نمود و بیان داشت:جلسات خوبی با موضوعات جهاد کبیر،انقلابی گری و اقتصاد مقاومتی برگزار نموده ایم و بحمد الله استقبال خوبی از اجرای این برنامه از سوی کارکنان پالایشگاه شده است.
در ادامه حجت الاسلام احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شاهین شهر ومیمه ضمن عرض خدا قوت نسبت به فرماندهی و اعضای شورای حوزه شهید تندگویان و عرض تبریک به مناسبت هفته وحدت بیان داشت: اخلاق بسیجی ایجاب می کند که اگر محارم الهی هتک حرمت شد در این مسئله حساس باشیم و نسبت به آن بی تفاوت نباشیم.
وی ادامه داد: برای مصون ماندن از انحرافات رفتاری باید به سیره نبوی تمسک کنیم و به آن حضرت اقتدا کنیم و آشنایی با سیره نبوی از طریق تقویت انگیزه مطالعه در کتب نگارش شده در این موضوع میسر است و برای اینکه رسول خدا را اسوه قرار دهیم باید با سیره نبوی آشنا شویم.
وی در پایان از زحمات فرماندهی حوزه تشکر نمود و خاطر نشان کرد که برنامه های ابلاغی نمایندگی ولی فقیه در حوزه با جدیت و توان بیشتری انجام شود.

2

آخرین اخبار