اصفهان بسیج
حجت الاسلام صغیرا:

محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه

بسیاری از مسائل اخلاقی با مطالعه زندگی امام خمینی(ره) برای ما مشخص می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور بازنشستگان و پیشکسوتان به همراه خانواده های محترمشان در تالار دانشگاه مالک اشتر برگزار شد.
در ابتدای مراسم برادر ملکیان رئیس کانون بازنشستگان سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه گزارشی از عملکرد کانون ارائه داد.و خاطر نشان کرد که بازنشستگان باید از پتانسیل های موجود در شهرستان به بهترین شکل در راستای پیشبرد اهداف مقدس نظام استفاده کنند.
در ادامه آقای حاجی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هوشیاری بازنشستگان در برابر شرایط کنونی کشور گفت:شما به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی که در دوران دفاع مقدس حضور داشتید و تجربیات گران بهایی به دست آوردید، الان هم باید با طرح های دشمن آشنا باشید و در مقابل هجمه های آنان آمادگی داشته باشید.
وی ادامه داد:در مجلس شورای اسلامی اقدامات خوبی برای بازنشستگان کشوری و لشکری انجام شده یا در حال انجام است.
در پایان مراسم حجت الاسلام صغیرا با تاکید بر لزوم رعایت مسائل اخلاقی در خانواده بیان داشت:در خانواده هر چه بیشتر صمیمی تر باشید لطف خداوند بیشتر شامل حال شما می شود.وی افزود:در مسائل اخلاقی باید پیامبر اکرم(ص) را به عنوان اسوه و الگو قرار دهیم و به این نکته توجه کنیم در مسائل اخلاقی چقدر به ایشان نزدیک یا خدای نکرده دور هستیم.
وی با اشاره به زندگی حضرت امام خمینی(ره) گفت: بسیاری از مسائل اخلاقی با مطالعه زندگی امام خمینی(ره) برای ما مشخص می شود.
مشاور مسائل خانوادگی در انتهای سخنانش توصیه های به خانواده های بازنشستگان در جهت رعایت اخلاق در خانواده بیان نمود.
لازم به ذکر است از برنامه های متنوع این مراسم می توان به اجرای گروه تواشیح بشرا،اجرای زنده خواننده جوان اقای حجازی و مسابقه ویژه خانواده ها اشاره نمود.

1 2 3 4 5 7

آخرین اخبار