اصفهان بسیج

سپاه همواره در کنار مردم است/ با مدیریت جهادی به سوی حل مشکلات گام برمی داریم

سرتیپ دوم پاسدار سلیمانی گفت: فرهنگ، علم، دفاع و کمک به محرومین، چهار عرصه بسیار مهم برای کشور است و باید در این خصوص متمرکز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) با اشاره به اینکه تاکید رهبر معظم انقلاب جذب حداکثری جوانان به بسیج است، گفت: بسیج باید مردم را در عرصه های مورد ضرورت انقلاب اسلامی بیاورد زیرا جذب جوانان مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و ما باید به این سمت حرکت کنیم.

سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی اظهار کرد: فرهنگ، علم، دفاع و کمک به محرومین، چهار عرصه بسیار مهم برای کشور است و باید در این خصوص متمرکز شد.

وی با اشاره به اینکه در مردم سالاری دینی، مردم به تمام معنا در سرنوشت خودشان دخالت دارند و در سایه بسیج این امر محقق می شود، افزود: اگر تفکر بسیجی در کشور سایه افکند، به طور یقین کشور از گزند دشمنان محفوظ می ماند و در سایه برکت خون شهدا، امنیت امروز ما ستودنی است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه مدیریت غیر انقلابی مایه بسیاری از مشکلات است، تصریح کرد: با مدیریت جهادی به سوی حل مشکلات خواهیم رفت و این یعنی به فکر اجرای مطلوب و کم هزینه پروژه ها باشیم.

وی تاکید کرد: سپاه در کنار مردم است و از گفتن این حرف ابایی نداریم و در این رابطه باید به دنبال حل مشکلات مردم بوده و به مردم امیدواری داد که می توان مشکلات را حل کرد.

سرتیپ دوم پاسدار سلیمانی با اشاره به اینکه برخی نگرش غلط داشته و متمایل به غرب هستند، خاطرنشان کرد: استکبار هیچ خدمتی را به کشور ایران نکرده است و نمی توان سندی بر اینکه انگلیس و غربی ها طی ۲۰۰ سال گذشته به کشور خدمت کرده اند، آورد.

وی افزود: بررسی در اشتغال، سلامت، فرهنگ و زیرساخت، چهار برنامه ای است که برای مناطق محروم در نظر گرفته شده است زیرا ضرورت انقلاب «ایجاد اشتغال و بالا بردن بهره دهی در کشاورزی، تبدیل کشاورزی سنتی به علمی و برداشتن مشکلات از راه سرمایه گذار » است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار