اصفهان بسیج
معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

صحبت از رفع حصر سران فتنه ای که نزدیک بود انقلاب را به باد دهند جایگاهی ندارد/ مگر انقلاب گوشت قربانی است که بعضی ادعای سهم خواهی دارند

حجت الاسلام علیزاده گفت: با انتقاد از نمایندگانی که صحبت از رفع حصر سران فتنه می کنند، افزود: فتنه ۸۸ نزدیک بود تا همه دستاوردهای انقلاب را به باد دهد و چگونه می توان در مورد رفع حصر سران آن که مورد رافت نظام نیز واقع شده اند صحبت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که در حسینیه مرکز شهر نطنز برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور مردم در برنامه، اظهار کرد: شما مردم امروز با حضور در این مراسم قدرشناسی خود را به یکی از سرفصل های مهم انقلاب نشان داده اید، کسانی که در این جلسه شرکت می کنند می خواهند بگویند هنوز در راه انقلاب و نظام هستند.

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده افزود: بعد از انقلاب سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی حماسه بزرگ ۹ دی و کور شدن چشم فتنه، سومین واقعه انقلابی است که اتفاق افتاده است و این ادعا زمانی خوب فهمیده می شود که بدانیم آنچه که باعث آسیب شد و این شور انقلابی را ایجاد کرد چه بود.

وی با بیان اینکه برخی هنوز هم برایشان دشوار است که واژه فتنه را برای این موضوع به کار برند
گفت: بعضی ها وقتی می خواهند برای نمایندگی مجلس یا برای دولت رای جمع کنند از ولایتمداری دم می زنند اما اینکه بخواهند نام فتنه را بر ۹ دی بگذارند برایشان دشوار می شود، فتنه ای که بارها و بارها رهبر معظم انقلاب درباره آن فرمایش ها داشته اند.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله با اشاره به اسناد مربوط به فتنه، تصریح کرد: بعد از جنگ هشت ساله تحمیلی، توطئه ای به پیچیدگی و خطرناکی فتنه ۸۸ وجود نداشته است، فتنه ای که آمریکا، اسرائیل و انگلیس اضلاع آن بودند و طبق نقشه های غربی ها، انتخابات این فرصت را به آن ها داد که نقشه خود را اجرا کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم در طول عمر انقلاب پشتوانه آن بوده و در پیچ های تاریخی عظمت نظام را به رخ جهانیان کشیدند، ابراز کرد: بعد از انتخابات رگه هایی در کشور ایجاد شده بود که دشمن می خواست به وسیله آن ها ملت را به بن بست کشانده و طرح براندازی را به سرانجام رساند.

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به مطرح شدن مساله تقلب در قبل از انتخابات و آن هم توسط برخی از مدعیان انقلابی در منزل هاشمی رفسنجانی، تصریح کرد: دشمن از این موضوع سوء استفاده کرد و با طرح تقلب در انتخابات خواست تا به ریشه نظام ضربه بزند.

وی با انتقاد از نمایندگانی که صحبت از رفع حصر سران فتنه می کنند، افزود: فتنه ۸۸ نزدیک بود تا همه دستاوردهای انقلاب را به باد دهد و چگونه می توان در مورد رفع حصر سران آن که مورد رافت نظام نیز واقع شده اند صحبت کرد.

معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بیان کرد: در انتخابات سال ۸۸ هم عده ای با خیال اینکه موسوی نخست وزیر زمان امام (ره) بود وارد حمایت از او شدند اما وقتی دیدند کار به آتش زدن پرچم و بیرق امام حسین (ع) و شکستن حرمت تاسوعا و عاشورا رسید، شور عاشورایی دوباره تجلی پیدا کرد.

وی با اشاره به حقوق های نجومی، اظهار کرد: زمانی که به وابسته یکی از گیرندگان حقوق های نجومی خرده گرفته می شود، وقیحانه اعلام می کند حق پدر من بوده است، اگر حقی هم باشد برای جانبازان، شهدا و سیلی خوردگان انقلاب است، مگر انقلاب گوشت قربانی است که تقسیم کرده و سهم خواهی می کنید.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله ادامه داد: باید هشدار رهبر انقلاب در مورد فساد و لزوم مبارزه با آن را در ابعاد مختلف جدی گرفت و با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کرد.

وی مردم را به حفظ بصیرت دعوت و خاطر نشان کرد: اگر می خواهید راه درست را بشناسید هر کس که پیرو ولی هست از او حمایت کنید و هر کس که به نوعی با رهبر انقلاب زاویه دارد را کنار بزنید.

ملت ایران در ۹ دی و بدون دستور بساط فتنه گران را برچیدند

امام جمعه نطنز ضمن گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز حماسه ۹ دی اظهار کرد: در فتنه ۸۸ منافقان داخلی و خارجی تلاش کردند تا بساط انقلاب را برچینند اما سیل مردمی بدون اینکه کسی دستوری دهد به شکل عاشورایی وارد صحنه شده و بساط فتنه گران را جمع کردند.
حجت الاسلام امینی افزود: بصیرت مردم در سال ۸۸ چشم فتنه را کور و از حدقه درآورد و امروز وظیفه اقشار مختلف مسوولان با سلیقه های متفاوت است که اهداف دشمن از ایجاد فتنه و نقش مردم در خنثی سازی آن را برای مردم و جوانان تشریح کنند.

وی با بیان این که حماسه ۹ دی در نوع خود انقلاب بزرگی بود، افزود: برای گرامیداشت حماسه ۹ دی در سراسر کشور برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است و اگر قرار باشد سخنرانان فقط محدود به ۹ دی شوند مشکل است لذا در طول دهه این مراسم برگزار می شود.

آخرین اخبار