اصفهان بسیج
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا بادرود خبر داد

مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور معاون اول قوه قضائیه در بادرود برگزار می شود

سرگرد طباطبایی گفت: برنامه گرامیداشت حماسه ۹ دی در بادرود روز پنج شنبه هفته جاری و بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه مرکز شهر بادرود برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود در گفتگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز حماسه تاریخی ۹ دی، اظهار کرد:  حضور بی نظیر ملت بزرگ ایران اسلامی در صحنه و رقم خوردن حماسه ۹ دی برای مقابله با فتنه ۸۸ برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رقم زد.

سرگرد پاسدار سید محمد طباطبایی افزود: حماسه ۹ دی سال ۸۸ دریچه تازه ای را برای مردم باز کرد تا ثایت شود که باید نعمت ولی فقیه در جامعه اسلامی بیش از پیش قدر دانسته شود، نعمتی که عبور با سلامت کشتی انقلاب اسلامی از بحران های داخلی و خارجی همگی به سبب رهبری حکیمانه ایشان صورت می گیرد.

وی با تاکید بر بزرگداشت این روز حماسی و تاریخ ساز، بیان کرد: اقشار مختلف مردم و مسوولان در گرامیداشت این روز تلاش می کنند که بسیج نیز در این عرصه استثنا نبوده و نخواهد بود و همواره در طول این چند سالی که از حماسه ۹ دی ۸۸ گذشته است سعی کرده تا با اجرای برنامه های مناسب دهه بصیرت را گرامی بدارد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا (ع) بادرود گفت: برنامه گرامیداشت حماسه ۹ دی در بادرود روز پنج شنبه هفته جاری و بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه مرکز شهر بادرود برگزار می شود.

وی با بیان این که حجت الاسلام غلامحسین اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه در این مراسم سخنرانی می کند، از تمامی مردم بخش امامزاده خواست تا با حضور در این مراسم یک بار دیگر با نقش آفرینان حماسه ۹ دی پیمان بسته و با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کنند.

آخرین اخبار