اصفهان بسیج
فرمانده بسیج خواهران اردستان:

نهم دی بهترین فرصت برای تبیین ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است

خواهر مهریار گفت: با بیان اینکه توطئه های استکبار جهانی بر علیه انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد گفت: نباید به دشمن اعتماد کرد چرا که حجم دشمنی ها نسبت به ملت ایران هیچ‌گاه کاهش نیافته بلکه آنچه اتفاق افتاده تغییر راهبردهای دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده حوزه بسیج کوثر اردستان اظهار کرد: اهمیت نقش آفرینی و تاثیرگذاری خواص و نخبگان  به خصوص شهداء و خانواده محترمشان در جامعه بر کسی پوشیده نیست.

خواهر مهریار عصر سه شنبه در جلسه حلقه تربیتی که در منزل شهید احمد زارعی برگزار شدگفت: گناه سران فتنه در سال ۸۸ نابخشودنی است و با وقوع فتنه ۸۸ خواص بی بصیرت در امتحان الهی مردود شدند و پیوند ناگسستنی ملت با بصیرت ایران با امام امت حضرت آیت الله خامنه ای بار دیگر انقلاب اسلامی را از حادثه ای شکننده به سلامت عبور داد.

وی با بیان اینکه سالروز حماسه نُه دی بهترین فرصت برای تبیین ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است گفت: نهم دی ماه در تاریخ ایران اسلامی ثبت شده است و حفظ و تقویت شاخصۀ بصیرت در جامعه بخصوص در اقشار بسیج یکی از رسالت های مهم دوستداران انقلاب اسلامی است و راه آن هم آگاهی بخشی در راستای آرمان های انقلاب اسلامی است.

فرمانده بسیج خواهران با بیان اینکه توطئه های استکبار جهانی بر علیه انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد گفت: نباید به دشمن اعتماد کرد چرا که حجم دشمنی ها نسبت به ملت ایران هیچ‌گاه کاهش نیافته بلکه آنچه اتفاق افتاده تغییر راهبردهای دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده است.

مهریار خاطرنشان کرد: در زمانِ حاضر راهبرد اصلی دشمن بر مسئله نفوذ با هدف تاثیرگذاری بر مراکز تصمیم سازی نظام اسلامی و اذهان جامعه ایران تمرکز یافته است و تنها با خودسازی معنوی و تقویت بصیرت انقلابی و اطاعت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) می توانیم در مقابله با فتنه و بروز آن و دفاع از انقلاب اسلامی بصورت فعالانه و جهادی عمل کنیم.

آخرین اخبار